Wpis z mikrobloga

Ostatnio coraz częściej słychać o skrajnie ochydnych wydarzeniach które dotykają coraz więcej osób. Dzięki temu czuję że mogę wam w końcu opowiedzieć o tym czego doświadczyłem 20 listopada 2021r. Szedłem wtedy tradycyjnie jak w każdą sobotę po wczorajszy chlebek za pieniądze z 500+. Nagle poczułem że ktoś łapie mnie za szyje i mówi mi "Oddawaj mi 860 miliardów". Wtedy zrozumiałem że padłem ofiarą legendarnego bandyty, zrodzonego z KL-D, stwórcy PO, króla europy herr Donalda Tuska. Wiedziałem już wtedy że skończę podobnie jak jego wszystkie dotychczasowe ofiary które bestialsko dręczył. Resztkami sił dałem radę powiedzieć "nie mam 860 miliardów". Czekałem już tylko na jego następne słowa które będą moimi ostatnimi słowami jakie usłysze. Nagle z daleka słychać krzyk "Kto umrze ten umrze" po czym zaczęły padać strzały. To był on, Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej Pan Mateusz Morawiecki. Czerwony Tusk zaczął krzyczeć "Für Deutschland" i kątem oka widziałem jak z jego głowy zaczynają wyrastać pomarańczowe rogi. Wiedziałem że to moja chwila i zacząłem uciekać. W tle słyszałem odgłosy strzelaniny, nie patrzyłem na nie bo wiedziałem że zatrzymanie się skończy się dla mnie tragicznie. Niestety podczas mojej ucieczki potknąłem się i upadłem. Przed moją twarzą pojawiły się stopy. Od razu wiedziałem że to on Pan Prezes Narodowego Banku Polskiego profesor Adam Glapiński przybył mi na ratunek. Spojrzałem na jego dostojne oblicze i rzekł "Módl się a stopy zawsze będą niskie". Po tych słowach odszedł, nie unosząc stóp ani na milimetr. Z daleka widziałem jak Donald Tusk wsiada do swojego luksusowego hybrydowego Lexusa dalej krzycząc "Für Deutschland" i odjechał z piskiem opon. Kilka godzin później media obiegła informacja o tym że Donald Tusk stracił prawo jazdy. Teraz już znacie całą historię. Na dowód oto zdjęcia które dałem radę zrobić przed jego odjazdem w momencie gdy rzucił mi spojrzenie przez które nie mogę zasnąć do dnia dzisiejszego.
#tusk #furdeustchland #bekazpisu
źródło: comment_1641937767vbxzD2Y2ZO27P6Izl2m1Xv.jpg
  • 1