Wpis z mikrobloga

Ech, nie odkładajcie robienia badań.
Dość dawno temu po ukąszeniu kleszcza lekarz zlecił mi testy na boreliozę które olałam, bo przecież "nic się nie dzieje".
Od kilku miesięcy jestem coraz bardziej apatyczna, wiecznie zmęczona, ciągle gdzieś strzyka, boli - no tak, przecież "źle spałam", "za dużo pracuję". Zaznacz właściwe.
Ostatnie tygodnie to intensywne problemy jelitowe.

W końcu wybrałam się do przychodni i zrobiłam od razu wszystkie "zalegające w systemie" badania, również tamto na boreliozę.
IgM powyżej 190
Ciekawe jakie szkody poczyniło cholerstwo i jak długo będę się z tego wygrzebywać.

#borelioza #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@gardan igG mam ujemne tzn poniżej wartości minimalnej. Wysokie mam igM. Z tego co czytałam to może świadczyć o uaktywnieniu się starej infekcji co by się nawet zgadzało.
  • Odpowiedz
@gardan: rumień pojawił mi się 3 tygodnie po ukąszeniu, lekarz po kilku dniach i po miesiącu zacząłem leczyć ale objawy niestety się utrzymują. Nie tak mocne jak na początku, ale nadal są, ciekawy przypadek
  • Odpowiedz
  • 0
@gardan dzięki, rozejrzę się jak tylko powtórne testy potwierdza wynik. U mnie to może jeszcze być pasożyt ale jestem w trakcie badań, od tego się zaczęło w sumie bo objawy ostatnio jak przy lamblii giargii rok temu
  • Odpowiedz