Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#odkurzacz #irobot #xiaomi #aliexpress
Witam szukam jakiegos robota do odkurzania w mieszkaniu 60m2 większość dywany. Do tego podłoga w kuchni. Najlepiej jakby mapowal po jeszczenia i żebym mógł go odpalić zdalnie jak jestem w pracy. Poleci ktoś coś? Cena do 1500pln
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b4rney: Automatyczny? Od Xiaomi/na aplikacji Xiaomi jest tego sporo. Mam Dreame Bot L10 Pro i jest spoko. Ten mopujący od Xiaomi też OK. Ludzie chwalą sobie Roborock S5max czy S7. Imho cokolwiek z LIDARem będzie ok
Może roomba i3? Sprawdza się na takim metrażu, obsługujesz ją przez appkę, tyle że nie ma mapowania, ale do tej funkcji musisz dołożyć kilka setek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chodzacy_internet: L10 Pro ma lepsze czujniki niż d9 z tego co wiem ale na ile to wpływa na różnice między nimi to nie wiem. U mnie sprawdza się świetnie i genialnie omija przeszkody. Problem ma tylko z czarnymi kablami. Nie wiem natomiast jak sprawdza się na dywanach bo nie posiadam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chodzacy_internet: Mopowanie to w przypadku odkurzaczy automatycznych bardziej gadżet niż faktyczne mopowanie. Według instrukcji najpierw powinieneś odkurzyć a potem wsadzić przystawkę z mopowaniem. Zbierze trochę więcej drobnego brudu. Za około 1300 kupowałem w przedsprzedaży. Jeżeli sprzedawcą jest Amazon to dobra cena imho.