Wpis z mikrobloga

@gregory96: Opowiem wam swoją historię, wpadam do burdelu w Jeleniej G coś z 10 lat temu, tam kilka panien kilku klientów, wybieram smoka a ona foch na mnie, totalnie mnie olewa nie chce ze mną iść, przekonuje ją i idziemy na pól czasa, na pokoju fochy ale zlałem, po wszystkim wychodzę cały na biało ja i oświadczam na cały burdel że dostałem w cenie loda bez gumy i że jestem z
  • Odpowiedz
czyli jak dostać dyscyplinarne za blackmailing


@jerry_owies: Którą każdy sąd pracy uchyli? W kodeksie pracy są wyszczególnione okoliczności, kiedy można wręczyć dyscyplinarkę:

Art. 52. [Rozwiązanie bez wypowiedzenia z winy pracownika; konsultacja związkowa rozwiązania umowy o pracę >bez wypowiedzenia]

§ 1. Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika w razie:

1)ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych;

2)popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: o przyszedł, niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci, musisz być wodzirejem na imprezach rozchwytywanym przez dziewczyny to jest #!$%@? strona ze śmiesznymi obrazkami opie zastanów Ty się nad sobą, wiesz że nawet tego nie przeczytałem co tam napisałeś
  • Odpowiedz