Wpis z mikrobloga

Szczepan to osoba zaszczepiona, niepopierająca segregacji sanitrnej.

W opozycji do Szczepana stoi covid**ta - to osoba zaszczepiona popierająca przymus szczepień i segregacje sanitarną, dla przykładu tuczenko777.

Szur to osoba popierająca możliwość wyboru w kwestji zaszczepienia się, oraz przeciwna segregacji sanitarnej.

Skoro mamy jasność, to teraz ankieta:

#koronawirus #szczepienia #zletwarzepandemii

Jestem:

  • Szczepanem 20.2% (17)
  • Covid**tą 6.0% (5)
  • Szurem 73.8% (62)

Oddanych głosów: 84

  • 12
Szur to osoba popierająca możliwość wyboru w kwestji zaszczepienia się, oraz przeciwna segregacji sanitarnej.


@Tomtomprom: a kim jest osoba zaszczepiona, popierająca możliwość wyboru kwestii zaszczpienia się oraz przeciwna segregacji?
@Tomtomprom: za późno, zaznaczyłem szur, bo 3 raz na razie nie planuje się szczepić, pod koniec miesiąca robię test na odpowiedź komórkową aby sobie zobaczyć czy 3 dawka mi ewentualnie potrzebna w ogóle
@Tomtomprom: Brakuje emigranta wirusowego. Osoby przeciwnej szczepieniom i za segregacją sanitarną w kraju z którego emigrował. To dla przykładu tacy wyborcy PiS na emigracji.
I anarchisty - osoby przeciwnej wszystkiemu co proponuje społeczeństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomtomprom: Brakuje emigranta wirusowego. Osoby przeciwnej szczepieniom i za segregacją sanitarną w kraju z którego emigrował. To dla przykładu tacy wyborcy PiS na emigracji.

I anarchisty - osoby przeciwnej wszystkiemu co proponuje społeczeństwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nowy-lad: marginesu społecznego nie będziemy doceniać