Wpis z mikrobloga

tl;dr - Mam karte PaysafeCard o wartosci 10€ do oddania. Ale nie podam kodu tak o. Chce go zakodowac i kto rozszyfruje, ten o 10€ ciezszy. Stronka by to zrobic?

Long versja:

#!$%@?.. chcialem sobie premium na rapidgator kupic, wiec polazlem do sklepu i fik paysafe card za 10 wzialem. Gdy chcialem kupic to konto, to sie okazalo, ze #!$%@? paysafe card pobiera 2% prowizji i mi 10€ nijak na konto nie starczy, bo kurs EU-Dolar nie bangla. I tak w sumie chyba od 2 tygodni. Wyplacilbym te pieniadze na konto bankowe, ale te debile pobieraja 7.5€ prowizji za to i chca moje pelne dane osobowe. W dupie mam taki interes. Proba wymiany na kupon amazona skonczyla sie wielokrotnym niepowodzeniem.

Nie znam zadnego sklepu internetowego, gdzie moglbym ta kase wykorzystac, dlatego chce ja oddac kumatemu/szczeliwemu mikrobowi.

Ale zeby to bylo w formie zabwy, to chce ten 16 cyfrowy kod jakos zakodowac. Nic trudnego. Podajcie prosze stronke gdzie moge to zrobic, ale pomysl jak to zakodowac. Szkoda, zeby to sie zmarnowalo.
  • 11