Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Przepraszam, że wrzucam ten klip jako oddzielny post. Oryginalnie miał być jedną częścią filmiku Miszcz Misza i bezpieczne gotowanie jednak źle go przyciąłem na telefonie ¯\_(ツ)_/¯ dlatego wrzucam go oddzielnie. Sam w sobie jest jednak również interesujący.
@pelt: Pamietam jakis czas temu w komentarzu pod filmem (ale nie pamietam czy machaja czy patera) ktos mu napisal zeby sobie kupil quada na te bezdroza. Zeby Adam mu sprowadzil. I dostal wlasnie odpowiedz w takim stylu od Patera. Ze ignoranci komentujo, ze tu Kambodza, ze tu nic nie ma, i zeby mu zycia nie ukladac. Widocznie wiecej tego typu rad, wnioskow racjonalizatorskich dostal a jemu sie nie chce szukac i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pelt: jak przyleciał do Kambo i szukał roweru, to mu napisałem, że nie ogarnie na tym

Polecałem kupno hondy wave lub dream. To mi buc odpisał, że dopiero na rowerze będzie obserwacja uczestniczącą xD

A parę miechów później kupił hondę dream i nagrał mi wiadomość, że jednak miałem rację

Teraz to samo: ja jestem odklejony i bredzę, a na stories lata i na szybko próbuje znaleźć jakąkolwiek dżunglę( ͡º ͜
@plazma: #!$%@? a nie prawda. To zwykle #!$%@?. Wszystko #!$%@? jest tam. A elementy zeby to poprawic kupisz w kazdym sklepiku elektrycznym "na rogu" nawet w Kampuczy. Albo w trzy minuty przez internet. Nie #!$%@? mnie takimi kocopolami. I jeszcze Ci to polajkowal ten @LuckyStrike. Ej pecie teraz moze jestes ekspertem od elektryki w Azji co? Co za #!$%@? tupet.
@Niedobry: na jego pierdoły, żeby podładować power banki to jest wystarczająca instalacja, co innego jak zacznie instalować tam jakieś bardziej prądożerne urządzenia, no ale przecież pralki ani piekarnika tam nie będzie miał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niedobry: a od kiedy to według ciebie na policji uczą o elektryce?( ͡º ͜ʖ͡º)

skąd miał nasz Brzydzący Się Cenzurą wiedzieć, skoro wojsko ( ͡º ͜ʖ͡º) jedynie hartuje charakter, uczy o odwadze, honorze i innych takich?