Wpis z mikrobloga

  • 293
Jechałem dzisiaj tramwajem, linią nr 1. Wsiadłem na przystanku Dworzec Gdański. Ze mną wsiadła pewna grupa ludzi, w tym elegancko ubrany rudy mężczyzna. Na początku nie zwróciłem na niego szczególnej uwagi. Pomyślałem, że to może obcokrajowiec w delegacji, jakiś Niemiec na przykład. Jednak po chwili mężczyzna zaczął coś majstrować przy biletomacie umieszczonym w tramwaju. Szybko zorientowałem się, że za pomocą specjalistycznego oprogramowania podwyższa ceny biletów- ulgowe były w cenie zwykłych. Natychmiast zwróciłem mu uwagę, pytając po polsku "Co Pan robi?". Nie wiem czy mnie zrozumiał, ale wysiadając pospiesznie na Rondzie Radosława krzyknął tylko "Fur Deutschland!" Przez szybę zobaczyłem jeszcze, że wsiadł w 17 i pojechał w stronę Żoliborza.

Udało mi się zrobić zdjęcie, które wrzucam, tak aby nikt nie napisał mi, że historia jest nieprawdziwa.
#heheszki #tvpis #tusk #bekazpisu #pasta #neuropa #furdeustchland #winatuska
Pobierz emyot2 - Jechałem dzisiaj tramwajem, linią nr 1. Wsiadłem na przystanku Dworzec Gdańs...
źródło: comment_1641721888uDRerXef5XMmWG2r0NunVy.jpg
  • 12
@emyot2: Przecież ceny biletów pobierane są z serwerów, nie są ustalane w każdym biletomacie osobno, a wiec tez nie ma możliwości ich zmian za pomocą tego urządzenia, nawet specjalistycznymi narzędziami… coś mi się nie klei Twoja historia, chyba specjalnie to wymyśliłeś żeby oczerniać Pana Tuska