Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie wszystkich tagowiczów. Od wielu miesięcy obserwuje tag incognito jak pewnie wiele setek miłośników kambodżańskiej patologii. Mam pytanie - czy nie uwazacie że łysy zmienil nazwe kanalu tylko po to zeby nowi w uniwersum ludzie nie znalezli tego tagu?
#raportzpanstwasrodka
#raportzakcji
  • 17
  • Odpowiedz
@Osaa93: pisałem o tym wcześniej pewnie to jeden z powodów, drugi może taki że liczy na widzów Miszy, a Misza zaczął serię z Kambo na której pewnie prezesa będzie przedstawiał z jak najlepszej strony.
  • Odpowiedz
@dizel81: > a Misza zaczął serię z Kambo na której pewnie prezesa będzie przedstawiał z jak najlepszej strony

@dizel81: no wlasnie, a to jest to na co czekamy, to jest niezły powrót w przeszłosc, gdzie bedziemy mogli zaobserwowac krok po kroku degeneracje olkoholizowa aktorow - moze jacys socjolodzy (a w przypadku Dziwisza, prokuratorzy) beda mieli cos wiecej do powiedzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Osaa93: wybrałeś bardzo 'przypadkowy' moment na założenie konta ;)

Trzeba mieć cię na oku, żeby sprawdzić, czy to nie kolejne @Twoje_EGO

Skoro śledzisz tag od miesięcy( ͡º ͜ʖ͡º), to wiedziałbyś o zmianie nazwy, bo ostatnio było na ten temat kilka dyskusji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Osaa93: wyślij pocztówkę z pl. św. Piotra XD

Konto przypadkiem założone w dniu premiery, próba podlizu do tagu i zainicjowania 'bezpiecznej' dla olkoinwestorów dyskusji. Ale uczestnictwa w samej dyskusji brak. No i dziwne, że ktoś śledzący tag OD MIESIĘCY nie wie o zmianie nazwy i jej powodach( ͡º ͜ʖ͡º)

Pisałem wam już parę razy, że wystarczy dosłownie parę dni bez berbeluchy i zdolności poznawcze wrócą ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: jestem w tym ekspertem. od lizania cieplejszy niż grzejnik w lutową noc

a tak bardziej serio, chyba niedługo się zwinę z radosną twórczością, bo pojawiło się za dużo ciekawszych rzeczy w realu. Ale przeglądania i okolicznościowych wierszyków raczej nie odpuszczę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grubas_ulany: e tam, myślę, że jak już wszyscy główni aktorzy Uniwersum nadają ze swoich kanałów, to będzie tu wystarczająco dużo surrealizmu nawet bez typa przerytego 24/7 grzybami

jeśli będą się lenić, to uskrzydlę ich poezją ;)
  • Odpowiedz
@Spearo: zalozylem konto bo gdzieś umknęła mi tu rozkmina że łysy probuje zerwać całkowicie z tagiem a że tag urósł w siłę to nie bardzo miał inne wyjscie niż zmiana nazwy, wchodze tu srednio raz na dwa dni więc jakichś dyskusji wiekszych tu prowadził nie będę bo nie mam czasu. Fakt że chcesz mnie połączyć z tym chorym uniwersum bardzo mi uwłacza i zrobiło mi sie początkowo trochę przykro ale już
  • Odpowiedz