Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #garscnewsow 8 stycznia cz. 2

PS. mam do przegłosowania 4 warianty nowego logo, pogniewacie się, jak zrobię głosowanie pod # Garści?

TXT tutaj
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 8 stycznia cz. 2

PS. mam do przegłosowania 4...

źródło: comment_1641668500ipDkGHwzg2TURxjhqPXuL0.jpg

Pobierz

W drugiej części dnia...

  • Zmarł były dziennikarz SE, miał 34 lata 2.4% (22)
  • Tragedia podczas snierzyc w Pakistanie 7.5% (68)
  • Sprzedaż płyt CD wzrosła pierwszy raz od 17 lat 5.8% (53)
  • 19-letni sportowiec zginął na polowaniu 6.4% (58)
  • Żaden program w TV nie dobił do 5 mln 22.3% (202)
  • Probierz przyszedł, Probierz odszedł 9.8% (89)
  • Pady Roberta Lewandowskiego 5.0% (45)
  • Syn Sinéad O’Connor’s popełnił samobójstwo 20.1% (182)
  • Nielegalna sprzątaczka u premier Szwecji 20.6% (187)

Oddanych głosów: 906

  • 51
  • Odpowiedz
@lufi: Siema. Z ciekawości, co za takie uważasz? Ale nie, nie ma zasady. Wypadł dziś fajny news o sukcesach sportowców, a na ich miejsce weszły smutne rzeczy. Żywi mają czas, moim zdaniem.

Jedyna zasada dobierania to 1800 znaków około i co pierwsze wpadnie mi w oko. Jak widzisz. Dziś to część druga już.
  • Odpowiedz
@urarthone: dla mnie sensowne informacje to takie dortczace ekonomi, gospodarki, polityki (kluczowe decyzje itp. nie obochodzi mnie co jakis polityk akurat glupiego powiedział), technologii albo nauki z kraju i ze swiata, takie obyczajowe newsy tez sa spoko, ale jako mały dodatek, nie wiem, z 20 % max
  • Odpowiedz
@lufi: To się powtórzę, widzisz ile miejsca jest, zbiorę te 1800 znaków +- i przestaję. Nie obchodzi mnie, że jedna osoba lubi to, a inna tamto. Chyba dlatego to tak sobie drugi rok już trwa. Subiektywnie, ale obiektywnie opisane. Coś zawsze przegapię, popsuję, kogoś zawiodę, a ktoś się zdziwi, że ma newsa, którego się nie spodziewał :(.

Technologia i nauka dorobiły się swoich oddzielnych #, ale nie ma szans, żebym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
coś czuję że ten "wypadek" wyglądał inaczej, ale koledzy z polowania ściemniają.


@szasznik: no wiadomo, że nawet myśliwi z doświadczeniem 40 lat nie popełniają błędów, ani doświadczeni kierowcy. Pewnie spiseg.

@srogie_ciasteczko:
1. Typ który umarł miał 19 lat. Więc raczej nie mial 40 lat doświadczenia.
2. Mam trochę doświadczenia z bronią i nie wyobrażam sobie sytuacji w jaki sposób gość miał by się sam postrzelić w brzuch z
  • Odpowiedz
@urarthone: Faktycznie, myślałem że sprzedaż płyt aż tak nie upadła. Chociaż twoja odpowiedź i tak nie dotyczyła mojego pytania, bo ten % dotyczył Adele :D.
  • Odpowiedz