Wpis z mikrobloga

  • 3
Dominik 23 Poznań

Zgłoszenie e85f3d11b4dd63cd z dnia 2022-01-08 14:58:06

Imię: Dominik
Wiek: 23
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Z charakteru jestem trochę introwertykiem i marzycielem. Jestem studentem, a raczej przestanę nim być za jakieś dwa tygodnie. Poczucia humoru też mi nie brakuję. Oprócz tego jestem trochę leniem :), ale jak się do czegoś zawezmę to to lenistwo gdzieś mija.

Wygląd
Mam 185 cm wzrostu, ponoć w dzisiejszych czasach to już jest mało hehe. Wagowo to powiedzmy że mieszczę się w BMI. A tak to, mam czarne włosy, brązowe oczy, zarost, ale to jeszcze nie wiem czy na stałe czy chwilowo

Zainteresowania
Mam ich sporo, głównie to gram w gry hehe, ale też lubię dużo czytać. Jeszcze jak bym miał tak wymienić no to historia i astronomia, ale tylko teoretyczna

Czego oczekuję?
Chciałbym znaleźć miłą, atrakcyjną osobę z takim samym poczuciem humoru co ja. Żebyśmy się dopełniali.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jak się znajdzie odpowiednią osobą to to z miejsca jest już idealny dzień. A tak bardziej na serio, to można pójść na jakiś długi spacer, albo do kina.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci - niewykluczone, jak razem będziemy chcieć
Używki - raczej nie, alkohol to czasami się wypije ale inne rzeczy to nie za barzdzo

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • 2
  • Odpowiedz