Wpis z mikrobloga

Sprawa z leksiem to jakaś zbiorcza paranoja, i nie uzasadniona chęć zniszczenia człowieka na podstawie clickbaitowego newsa "leksiu wysyłał zdjęcie penisa 14-latce" w połączeniu z screenami z INNYMI dziewczynami, z którymi prowadził mocno perwersyjne konwersacje.

Pierwszą rzeczą, która go może w pełni nie usprawiedliwia, ale tłumaczy skąd jego zainteresowanie tą dziewczyną, jest fakt, że owa jak się okazało 15-latka wygląda w mojej ocenie na znacznie starszą. Ja wiem, że 15 latki mogą wyglądać na starsze, i że między przeciętną 18-latka, a 15 nie ma często aż tak rażącej różnicy w wyglądzie, ale tutaj mówimy o przypadku wręcz skrajnym. Mocny makijaż, usta wyglądające jakby były powiększone i biust większy niż u pewnie jakichś 80% kobiet, dojrzałe rysy twarzy. Subiektywnie dałbym jej 18/20 lat, z zaznaczeniem, że wygląda na starszą niż wskazywałby na to jej rzeczywisty wiek, ale fakt że to ledwie 15-latka dla mnie jest mocno zaskakujący. Jednak nie dopilnował tego, żeby dowiedzieć się ile ma rzeczywiście lat, ale jest to całkiem zrozumiałe, że mógł mylnie założyć, że jest w wieku wręcz zbliżonym do jego.

Po drugie sama postawa tej dziewczyny też nieco zmienią optykę na całą tą sytuację. Z tego co wiem (jesli się mylę niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu) to ona pierwsza wyszła z inicjatywą rozmowy i z nim pisała. Z udostępnionych screenów jej rozmowy zostały zamazane jej wiadomości, więc nie znamy pełnego kontekstu, czy on wysłał jej to zdjęcie bez jej zgody, za jej zgodą, a może w odpowiedzi na jej zdjęcie? Na prośbę bodajże #wardega żeby ukazała co tam było napisane, wymigała się od dostarczenia pełnej konwersacji i zbyła temat. Poza tym to są wiadomości prywatne, czy wyciek jego softa, nie jest PRZESTĘPSTWEM? Bo wydaje mi się że tak. Teraz to on musi spojrzeć w oczy swojej rodzinie i sprostać wszystkim komentarzom na jego temat. Po wszystkim ponoć ona dalej ubiegała się o kontakt, gdy on jej przestal odpowiadać, wówczas gdy dowiedział się że urodziła się w 2006 r. Po wszystkim wysłała zdjęcia z ich rozmów i jego penisa w erekcji w BIELIŹNIE, do youtubera, który nakreślił sytuację w taki sposób , by przedstawić go w jak najgorszym świetnie.

Po tym wszystkim Julki na tweeterze określają go pedofilem, którym nie jest, bo wygląd tej dziewczyny jak najbardziej może rozbudzić pożądanie zwykłego, heteroseksualnego faceta. Komentarze typu, że ma być jakiś obóz organizowany przez team x, na którym będą 12/14 letnie dziewczyny i niepokój, że będzie tam "Leksiu pedofil" , który będzie się nimi interesował jest śmieszny i trochę krzywdzący, mocno niesprawiedliwy. Takie tweety zbierają po kilkanaście tys lajkow, podobnie jak inne delikatnie mówiąc niezbyt mu przychylne. Mało kto chce się temu bliżej przyjrzeć i dla wielu ludzi jest on jakimś zwyrolem, a po wglądnięciu w całą sprawę raczej można mówić o napaleńcu, lub "zboczeńcu". A to, że ta dziewczyna jest nazywana "ofiarą", bo dostała zdjęcie penisa w bieliźnie jest zabawne, tak naprawdę największym poszkodowanym w tym wszystkim jest tak szczerze Leksiu xD. Chyba, że dzisiaj zostaną przedstawione dowody, które zmienią obraz całej sytuacji.

#szarpankizzyciem #wardega #polskiyoutube #leksiu #friz #przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
@DEJW88 nie od dziś wiadomo, że na feministki/lewaków działają proste hasła XD nie śledziłem dramy Natsu na twt, ale jestem przekonany, że te rury broniły jej i chwaliły za wyzwolenie czy cokolwiek XD a target widowni mają taki sam i w tym nie było już nic nienormalnego XD bo nawet jak oskarżenia o pedofilię zostaną zbite to dla nich i tak będzie problemem perwersyjny poziom wypowiedzi Leksia. Aczkolwiek wydaje mi się że
  • Odpowiedz
@cubanlinx: Dla Staśko tej dziewczynie została wyrządzona POTWORNA krzywda, a ogóle nie dostrzegawszy chęci narobienia afery i tego, że jest prawdopodobieństwo, że ona sama go w jakiś sposób namówiła na takie zdjęcie. Sama wiele razy mówiła, że nie można rozsyłać nudesow, a gdy ofiarą tego padł mężczyzna, to jest to napastowanie seksualne (No chyba że wysłał jej to uprzednio z nią tego nie konsultując, ale to wciąż nie u sprawiedliwa wycieku)
  • Odpowiedz
@DEJW88 wieku precyzyjnie nie określisz, ale widać, że to dziecko ewidentnie. Sam sobie winien, że tak #!$%@?ł. Za mniejsze rzeczy niszczy się ludziom życia
  • Odpowiedz
@DEJW88: to ty nie wiesz jakie cuda można robić na zdjęciach, to jest w #!$%@? zniekształcone w porównaniu z tym co jest na żywo. Nieświadomość tego w tym przypadku kosztowała bardzo drogo.
  • Odpowiedz