Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w Kena bridge of spirits to niech szybko nadrabia. Wydawało mi się że to będzie tytuł z disneyowską grafiką i nic ponad to, ale skuszony peanami Ojca z kościoła Chrisa Robertsa #wonziu postanowiłem sprawdzić.

Ta gra to najlepszy film disneya ever, najlepsza fabuła 2021 i jednocześnie gamepleyowo najlepsza gra minionego roku. Weszła mi jak tata w mamę, polecam gorąco.

#steam #epicgames #pcmasterrace #gry
Zoriuszka - Jeżeli ktoś jeszcze nie grał w Kena bridge of spirits to niech szybko nad...

źródło: comment_1641642305z7HE6PCi5uP3QtWmLZIm1s.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: Przykre jest to jak grę potraktowało Sony. Wcześnie mocno grę reklamowali, pokazywali zapowiedzi itp. A potem cisza, cyk premiera bez żadnego rozgłosu itp. Trochę tak niefajnie.
  • Odpowiedz
@Variv: Mógł być z tego ogromny sukces komercyjny, ale z tego co czytałem zarówno sony jak i twórcy są zadowoleni z cyferek, więc dobrze dla studia, bo jeżeli 14 typa jest w stanie stworzyć coś takiego, co bije na łeb gry robione przez setki ludzi z Ubi czy Redów, to mają przyszłość przed sobą.
  • Odpowiedz
: Mógł być z tego ogromny sukces komercyjny, ale z tego co czytałem zarówno sony jak i twórcy są zadowoleni z cyferek, więc dobrze dla studia, bo jeżeli 14 typa jest w stanie stworzyć coś takiego, co bije na łeb gry robione przez setki ludzi z Ubi czy Redów, to mają przyszłość przed sobą.


@Zoriuszka: Niby tak. Ale była też jakaś kontrowersja z jednym z tworców. Koleś odpowiedzialny za szatę
  • Odpowiedz