Wpis z mikrobloga

Siema. Zastanawiam się nad zakupem corvette c7 z06, tylko pytanie czy na takie auto są chętni? Nie posiadam wypożyczalnii, chętnie nawiązał bym z kimś współpracę. Aktualnie posiadam białe camaro z 2017 w cabrio, je również bym chętnie podstawił. Zna ktoś jakąś wypożyczalnie, która jest w stanie przyjąć kogoś z autem? Czy zostaje zakup drugiego auta i ruszanie samemu?
#wypozyczalniasamochodow #motoryzacja #samochody
  • 7
@BlOoW: Jest np. HoppyGo, ale musialbyś zrobić porządne rozeznanie jak to u nich wygląda, ja siedzę w sieciówkach. Komoornik wyżej napisał też o ubezpieczeniu - na pewno będzie droższe, obowiązkowo OC/AC oraz multum rożnych kwestii do przemyślenia (różne warianty ubezpieczeń dodatkowych dla klientów typu CDW, TW itd., kwestia udziału własnego). A to tylko wierzchołek góry lodowej. Ktoś wypali Ci dziurę papierosem czy zniszczy wyposażenie? No to już ubezpieczenie Ci nie pomoże.
@aloszaa: wesela i jakieś podobne eventy już mam ogarnięte. Corvette c7 z06 bardziej bym chciał jakoś podstawić pod już działającą wypożyczalnie, zarobić mniej niż jakby to była moja wypożyczalnia, ale również mniej spraw na głowie miałbym. Pracuje jako kierowca, i nie chce całego życia jeździć w trasę, a w weekendy wesela, bo nie mam kiedy odpocząć. Koszty wynajmu corvette takiej jakbym chciał to około 2.500 za dobę i widziałem tylko jedna