Wpis z mikrobloga

No Nitro by rozważal samobojstwo lub by byl zniszczony i chlal i cpal caly czas jakby mial corke dziwke ale Natsu #!$%@? sie na kamerkach to juz popieral xD
Sam mowi, ze wie, ze faceci (ci mlodzi lub typowi ruchacze i przegrywy) glownie patrza na laski jak na worek na sperme a nie zadne milosci i corki by nawet do klubu bie puscil a nawet dziewczyny by nie chcial puszczac samej.
To pokazuje co naprawde nysli o Natsu tylko popiera ją falszywie bo sie z nia koleguje. I mysle, ze wiekszosc facetow w ten sposob mysli o Natsu i jej podobnych wywlokach co wstawiaja wyzywajace lub polnagie zdjecia po to tylko by jacys spermiarze sie nią jarali bo tylko to ich ma przyciagnac, przeciez nie ma sie to podobac innym heterosekaualnym dziewczynom xD
Polują tym na napalencow i przegrywow, dla mnie to jest przykre i oblesne. Nie wiem jaki dojrzaly, normalny facet ktory ma jakas reputacje, powazna prace czy firme chcialby miec lafirynde ktora sie wypina do zdjec xD Chyba tylko tacy pokroju Hefnera ktorzy chca miec kupione kilka dziwek dla zabawy.
#teamx #natsu #leksiu #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak #wardega #revo
  • 14
  • Odpowiedz
@corryand: nie wiem o co chodzi za bardzo ale ja jakbym miał taką córkę jak Natsu to razem z nią bym nagrywał na kamerkach jako stepujący tatuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@corryand: Ty GNOJKU. Jak śmiesz pisać bzdury i kłamać na temat Natsu? Jakie #!$%@? się? Jesteś mega tępym i wrednym kretynem, skoro wypisujesz takie bzdury. Rozbieranie się w necie nie ma nic wspólnego z #!$%@? się. Ty pusty łbie.
  • Odpowiedz
@radzioso532: masz na mysli wsadzanie sobie wibratora w #!$%@? i masturbowanie sie za zetony do starych oblesnych prykow? No masz racje zadne #!$%@? ahahahah mam nadzieje ze Twoja corka i laska to samo beda robic i bedziesz im dopychal by wiecej zetonow wpadlo
  • Odpowiedz
@corryand: Skąd ty wiesz jak wyglądały osoby piszące i płacące na kamerkach? Nie masz o tym pojęcia łbie.
Zrozum DURNIU że to były kamerki erotyczne. Ona tam głównie się rozbierała, a jedyny przedmiot jaki użyła to lovense lush bo to standard na kamerkach.
  • Odpowiedz
@radzioso532: natsu pare lat temu to by zrobila wszystko za co bym zetona wplacil xd i nie ja nie uwazam kobiet za worki na sperme ale duza czesc facetow tak, sam znam wielu ktoray traktuja je przedmiotowo tylko do ruchania a nawet potrafili znalezc sobie laski tylko po to by nie musiec co rusz szukac nowej na ruchanie tylko miec jedba ale zostawia ją jak tylko przestanie sie z nimi bzykac.
  • Odpowiedz