Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to, wizowie i fani, gdy uszatek rocznik '89 zaczyna zgrywać starą wygę i prawilnego członka poprzedniej generacji. Wrzucił dzisiaj gniota w stylu "kiedyś to było", zaczął moralizować i pouczać: "kiedyś było naprawdę, mmm, powiem wam... czuć było. Wizowie. Młodzież inaczej się zachowywała, inaczej podchodziła do wszystkiego... a teraz? Pamiętam jak ziś, kiedyś robiło się ślizgawki, umawiało się na godzinę którąśtam i się wychodziło! Na sanki, na gruszki, gruchę się brało, żeby zjeżdzaś (uszatku, gruchę to ty walisz liżąc grzybałowe szkity korby przyp.red.) a teraz gdzie widzisie, żeby młodzież poszła na sanki? Nie ma! Każdy przy komputerze, laptopie, ninternet". Ciekawe kiedy ty, uszaty pawianie, albo ten twój bazyl wyszliście z córką na sanki. Korba całymi dniami siedzi na pierdziawie i #!$%@? w simsy, a ty, nierobie, nagrywasz 8 godzin gniotów dziennie.
Śmiaś mi się kce.
#bonzo #tiger #mateuszatek #lesnyssak #tigerdlr #tajpej
WaldemarWpieldor - Rozwala mnie to, wizowie i fani, gdy uszatek rocznik '89 zaczyna z...

źródło: comment_1641577081L2gvr6hs3URRn1k3KBVATU.jpg

Pobierz
  • 4
@CzekistaPutin:Nie czepiam się już wyglądu mieszkania, o ile byłoby czysto. Rozumiem brak pieniędzy na remont, ale nie rozumiem tego syfu wszędzie. A przede wszystkim nie rozumiem zaniedbania samego siebie. Przecież włosy kobry są aż świecące od tłuszczu.

A co do gadania o czasach, to taka moda, że kiedyś to było czasy, a teraz nie ma czasów. Głównie tak gadają śmierdzące lenie, które nie robią nic. Czyli się zgadza.