Wpis z mikrobloga

Czy każda dziewczyna chce mieć ślub? Spotykam się (lvl 25) z dziewczynami, które mieszkaja w większych miastach, ale wychowały się na wsiach, potem liceum i studia miały w większych miejscowościach i każda mówi, że ślub to dla nich must have. Jedna to nawet naciska, że przed 30 musi zmienić stan cywilny, druga nie chce naciskać, ale mówi, że miłoby było jakby pierścionek się pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moi starzy żyją cały czas bez ślubu, nawet cywilnego i od dzieciństwa razem z siostrą myślimy, że tak jest lepiej. Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak wielu kobietom zależy na ślubie, gdy facet ma znikome z tego korzyści (chyba, że kobieta jest milionerką). Myślicie, że po prostu jeszcze nie trafiłem na kobietę, która nie chce ślubu, czy to kwestia też wychowania i dziewczyny z większych miast będą miały luźniejsze podejście niż te wychowane na wsi?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 50
Czy każda dziewczyna chce mieć ślub?


@sawapawa: nie

mieszkaja w większych miastach, ale wychowały się na wsiach


@sawapawa: i to o niczym nie świadczy, może poza dużymi ośrodkami ludzie są trochę bardziej tradycyjni, ale jeśli dziewczyna jest samodzielna to sama decyduje o sobie.

Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak wielu kobietom zależy na ślubie


@sawapawa: bo gwarancja profitów bez żadnych zobowiązań

facet ma znikome z tego korzyści


@sawapawa: po
@sawapawa: tak to dziwne. Choć sama przyznaje patrzylabym na faceta który nie chce ślubu krzywym okiem i mówiącego przy tym że facet nie ma z tego korzyści. Kobieta ma świadomość że facet traktuję ją jak potencjalna złodziejkę jego majątku co jest średnio przyjemnym uczuciem i choć sama nie chcę ślubu podziękowałabym takiemu mężczyźnie za współpracę.

Ja np. nie widzę w rodzeniu dzieci korzyści, a każdy facet chce żeby baba mu urodziła
Choć sama przyznaje patrzylabym na faceta który nie chce ślubu krzywym okiem i mówiącego przy tym że facet nie ma z tego korzyści. Kobieta ma świadomość że facet traktuję ją jak potencjalna złodziejkę jego majątku co jest średnio przyjemnym uczuciem i choć sama nie chcę ślubu podziękowałabym takiemu mężczyźnie za współpracę.


@konopiapolska: Bardzo trafne. Co ciekawe, największe obiekcie do swoich majątków mają generalnie gołodupcy który niewiele mają. Już #!$%@?ąc od kwestii
@sawapawa: ślub dla kobiety to gwaranacja, ze jak sama poświęci swoją karierę i ciało dla dzieci to facet jednak ma zobowiązanie wynagrodzić jej to jeśli się rozmyśli ze wspólnego związku.
Ty nie widzisz korzyści ze ślubu a jakie kobieta ma korzyści z rodzenia dzieci? Jakbym coś takiego usłyszała to bym powiedziała partnerowi, ze w takim razie ja nie zachodzę w ciąże i nie rodzę mu dzieci (bo jest to dla mnie
@sawapawa: ślub dla kobiety to gwaranacja, ze jak sama poświęci swoją karierę i ciało dla dzieci to facet jednak ma zobowiązanie wynagrodzić jej to jeśli się rozmyśli ze wspólnego związku.


@Jarzyna_pinky ślub dla kobiety to gwarancja że może mężczyznę bić, wyzywać, poniżać, obgadywać, nie uprawiać seksu, tyć bez opamiętania - a on nic nie może zrobić bo rozwód oznacza zabranie dzieci, połowy majątku i alimentów czyli w sumie 80% majątku przez
@konopiapolska: Bardzo trafne. Co ciekawe, największe obiekcie do swoich majątków mają generalnie gołodupcy który niewiele mają. Już #!$%@?ąc od kwestii pt. istnienie intercyzy.


@ImYourPastClaire #!$%@? i manipulacja żeby poniżyć mężczyzn z takimi poglądami - typowa kobieta

Zawsze jak stosujecie taktykę zawstydzania wobec mężczyzn to znaczy że chcecie ich brutalnie wykorzystać- patrz wręczanie białych piór przed ww2 żeby mężczyźni dali się zarżnąć na wojnie

Jak chłop nie ma majątku to baba nie
@Jarzyna_pinky taka jest prawda, takie macie możliwości zgodnie z prawem, a nazywasz szczęściem sytuacje kiedy kobieta z łaski swojej tego nie wykorzysta

Czyli zakręcić rewolwerem i jak trafisz na pustą komorę to znaczy że jesteś szczęśliwy
@sawapawa: ślub dla kobiety to gwaranacja, ze jak sama poświęci swoją karierę i ciało dla dzieci to facet jednak ma zobowiązanie wynagrodzić jej to jeśli się rozmyśli ze wspólnego związku


@Jarzyna_pinky To wiesz co, też masz bardzo smutna wizję związku skoro potrzebujesz takiej gwarancji i co teraz? Jak ty masz same prawa i jesteś zabezpieczona to git tak?

Ślub dla kobiety to zabezpieczenie że mężczyzna odchodząc miałby zniszczone życie, a brak
@sepuqqu: przecież napisałam, ze kobieta poświęca swoje ciało i karierę na dziecko. Mężczyzna decydując się na dziecko znacznie mniej poświęca. Dlatego właśnie ze względu na większe poświęcenie kobieta potrzebuje większych gwarancji.

Rozłożę twoja wypowiedz:

ślub dla kobiety to gwarancja że może mężczyznę bić, wyzywać, poniżać, obgadywać, nie uprawiać seksu, tyć bez opamiętania a on nic nie może zrobić bo rozwód oznacza zabranie dzieci, połowy majątku i alimentów czyli w sumie 80%