Wpis z mikrobloga

Taka dwie luźne myśli/pytania do fanów Konfederacji:

1) Jakie w ogóle jest stanowisko Konfederacji odnośnie podsłuchiwania/wykradania danych opozycji demokratycznej w trakcie wyborów w 2019 roku? Nie chodzi mi o ogólne "Konfederacja nie popiera używania Pegasus wobec obywateli", tylko w odniesieniu do tej konkretnej sprawy w toku procesu wyborczego?

2) Antycypując odpowiedź na pkt 1: Skoro Konfederacji to nie obchodzi, bo to ich nie dotyczy (klasyka), to czy nie zdają sobie sprawy z tego że są w błędzie i właśnie dokładnie ich dotyczy w podobnym stopniu - mianowicie PiS jest krok przed nimi w tym, co chcą ogłaszać lub proponować jako rozwiązania? Zresztą wydaje mi się, że podczas kryzysu na granicy z Białorusią można było tego doświadczyć.

Proszę o odpowiedzi tylko naprawdę dorosłych (+25), bo temat jest zasadniczy dla demokracji i wolności w tym kraju, a niestety młodsi wyborcy potrafią tylko powtarzać pewne hasła i obrzucać innych obelgami. Z góry informuję, że taki szajs będę usuwać.Komentarze, w których neuropki chcą doczepić się Konfederacji - również.

#konfederacja #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
Proszę o odpowiedzi tylko naprawdę dorosłych (+25)


wymagasz od kogoś dorosłości a samemu piszesz wysryw godny 10 latka?

Antycypując odpowiedź na pkt 1: Skoro Konfederacji to nie obchodzi, bo to ich nie dotyczy (klasyka)


Konfederacja była jedyną partią która to już nagłaśniała w 2019 roku.
Gdyby ich to nie obchodziło to by siedziała cicho jak inne partie.

Stawiasz chochoła, sam sobie na niego odpowiadasz i jeszcze wymagasz merytorycznej dyskusji.

Następnym razem napisz
Latarenko - > Proszę o odpowiedzi tylko naprawdę dorosłych (+25)

wymagasz od kogoś...
  • Odpowiedz
@Latarenko: widzisz, właśnie o to mi chodziło - zamiast odpowiedzieć na pytanie, zacząłeś od inwektyw, a skończyłeś na powtarzaniu hasła (w tym miejscu - wrzuciłeś filmik). Filmik mówi dokładnie o tym, co napisałem w pkt 2 - tak, wiemy że Konfederacja o tym mówiła już w 2019 roku, ale nie tego dotyczy pytanie.

Zadałem proste pytanie. Chciałbym naprawdę poznać odpowiedź. To, co się dzieje w tym kraju obecnie to jest szczyt
  • Odpowiedz
1) Jakie w ogóle jest stanowisko Konfederacji odnośnie podsłuchiwania/wykradania danych opozycji demokratycznej w trakcie wyborów w 2019 roku?


@Bover: @Latarenko

To jest dosłownie to, co napisałem w poście.
  • Odpowiedz