Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ja mam jeszcze szansę na normalne życie?
W tym roku skończę 28 lat, niby nie jest aż tak tragicznie ze mną, pracuje, dość nieźle zarabiam(robota w IT) ale w sumie nic po za tym. Nadal mieszkam z rodzicami, bo boje się że sam bym nie mógł nic ogarnąć. Nie mam żadnych zainteresowań, serio w pracy potrafię siedzieć po godzinach bo to moje jedyne zajęcie. Jak nie mam co robić w pracy to znajduje jakieś jakaś robotę dorywcza na boku, byle wypełnić czas xD nie gram w żadne gry, nie oglądam żadnych seriali, jakieś wyjazdy mnie nie kręcą. Czas wolny i urlopy traktuje jak karę bo nie mam w tym czasie absolutnie nic do roboty, spędzam całe dnie w necie przeglądając memy xD nawet nie mam zbyt wielu znajomych aby gdzieś wyjść.

Oczywiście jestem prawiczkiem, czego się bardzo wstydzę i tematu związków i seksu w towarzystwie unikam jak ognia, byle mój sekret nie wyszedł na jaw. Mam praktycznie zero doświadczenie w kontaktach z kobietami, nigdy nie miałem dziewczyny. Jedynie raz po pijaku w podrzędnym barze równie pijana laska, zrobiła mi dobrze ręką w kiblu. No to jest mój szczyt osiągnięć w kontaktach damsko-meskich xD

Problem mój polega na tym że nie umiem gadać z ludźmi, bo po prostu nie mam o czym w towarzystwie jeszcze czasem wyjdzie mi jakiś żart, ale jak zostanę sam na sam nie ważne czy z kolegą czy koleżanką to nagle następuje niezręczna cisza bo nie umiem po prowadzić gadki.

Z wyglądu jest raczej źle, mój ryj nie jest zbyt atrakcyjny do tego przy 180cm zwrostu ważę 100kg co jest szczególnie widoczne po moim brzuchu, który wygląda jak u starego Janusza. Miałem pare razy konto na to tinderze i łącznie miałem może z 5 par z czego pisałem z 3 laskami i to kontakt urywał się po 3-4 dniach.

Czy w moim przypadku da się jeszcze coś zrobić, czy jednak czeka mnie już wieczna wegetacja. Niby iż mam na wszystko #!$%@? to w głębi serduszka, chciałbym kiedyś mieć jakąś różową i prowadzić normalne życie.

#przegryw #zalesie #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d7680837651b000a908c0f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? chlopie jak to nie bait to xD
Wynajmij cos, chociaz pokoj, zeby nie siedziec stsrym na glowie.
Zapisz sie na jakas facebookowa grupe pilki noznej, siatkowki, czegokolwiek, zeby ruszyc dupe. Rozni ludzie tam przychodza. Od fit oskarkow i julek, do ulanych januszy lv65+
poznasz tam ludzi i schudniesz.
  • Odpowiedz