Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Kolejna, czwarta edycja wykoPAKI dobiega końca. Wszystkie paczki zostały już zweryfikowane, czekamy na nadanie ostatniej przesyłki i monitorujemy przesyłki, które jeszcze nie dotarły do odbiorców.

Chcielibyśmy podziękować Wam za udział zarówno w tej, jak i wszystkich poprzednich edycjach zabawy oraz zaangażowanie. Bez Was nie byłoby wykoPAKI. Razem stworzyliśmy społeczność, bez której Święta na Wykopie nie byłyby takie same ( ʖ̯)

Przypominamy o możliwości wypełnienia anonimowej ankiety (dostępna w Panelu Uczestnika), w której możecie podzielić się z nami swoimi odczuciami, przemyśleniami i sugestiami dotyczącymi tej oraz kolejnych edycji zabawy.

Kiedy wystartuje kolejna edycja? Jakie będą wymagania? Czy w ogóle się odbędzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale zachęcamy do obserwowania tagu #wykopaka oraz oficjalnego konta zabawy, gdzie poinformujemy Was, jak tylko zapadną decyzje. W lutym na stronie zabawy pojawi się formularz, który umożliwi Wam zapisanie się na powiadomienia o ewentualnym starcie kolejnej edycji.

Strona zabawy będzie dostępna do 31 stycznia włącznie, następnie zostanie wyłączona, a Wasze dane, jeśli nie zdecydowaliście w ustawieniach, że mają zostać zachowane, zostaną usunięte.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się ze statystykami tej edycji, które przygotowaliśmy dla Was w formie infografiki (grafika w pełnym rozmiarze).

Pozdrawiamy,
Ekipa wykoPAKI w składzie @chybaDapi, @dobry_programista, @Shyvana i @trusru

#wykopaka #pelniaksiezyca
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Kolejna, czwarta edycja wykoPAKI dobiega końca...
źródło: comment_16415013704pIYpzdL5G8MQnoTjC98XL.jpg
  • 22
@wykoPAKA: Było super! Jedne prezenty lepsze, inne trochę mniej, ale klimat był świetny ^^ Zresztą, pisałem już Wam podziękowania za organizację tak wspaniałej zabawy, która dodała mi choć trochę radości i magii świąt ^^
Także nie widzę możliwości żeby już za niecały rok nie odbyła się kolejna, piąta edycja.
Do zobaczyska wszystkim i wszystkiego dobrego w nowym roku!
@wykoPAKA: Ja brałem udział w formule light i jestem bardzo zadowolony z moich par. Teraz tak sobie myślę, że jednak w wykopace lepiej jest komuś przygotować prezent, bo jest to nieznajoma osoba, która opisuje sama siebie. Dzięki temu personalizujemy paczkę pod kątem jak ktoś sam o sobie pisze, a nie jak sobie tę osobę wyobrażamy.
P. S. Nie spodziewałem się, że formuła plus jest tą najbardziej popularną :)