Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Jeśli jakiś zespół kontraktuje zawodnika, który jest zbyt młody, żeby pojechać pełny sezon, może to oznaczać dwie rzeczy. Albo ekipa jest zdesperowana, albo zawodnik naprawdę nie jest przypadkowy. Najmłodszy grajek w nadchodzącym sezonie Moto 3 przed państwem

#44 - David Munoz - BOE SKX (KTM)

2006 rok. Brzmi jak gówniarz, ale tenże gówniarz wszedł do Pucharu Red Bulla z drzwiami, jako czternastolatek wygrywając dwa wyścigi i stając na podium w czterech innych. Przegrał TYLKO z Acostą. Rok później dołożył jeszcze jedno pudło i przekroczył 200 punktów, ale ponownie musiał zadowolić się drugim miejscem w klasyfikacji generalnej.

W 2020 roku zadebiutował też w Mistrzostwach Hiszpanii. Zapunktował tylko cztery razy, ani razu nie wchodząc do czołowej dziesiątki. Miniona kampania była zdecydowanie bardziej udana. Zajął ostatecznie trzecie miejsce, bo nie udał mu się ostatni weekend w Walencji, ale to on rzucił rękawicę Danielowi Holgado i to jego dwie wygrane, trzy inne pudła i cztery finisze w TOP5 były dla starszego z Hiszpanów poważnym zagrożeniem.

Niestety, ta łepetyna jest tak gorąca, jak Sahara w lipcu. David tylko w zeszłym roku regularnie dostawał Long Lapy, zdarzyło mu się wystartować z końca stawki czy nawet z Pit-Lane. To on zapoczątkował prawdopodobnie największą kolizję w historii RB Cup w Niemczech.

Szesnaste urodziny obchodzi 15 maja, czyli opuści 6, a być może 7 pierwszych rund, o ile nie dojdzie do żadnych machlojek. Mimo tego.... Widziałem, co potrafi ten gość, a skoro w stawce pełnej zawodników o rok-dwa starszych wymiatał, to nie powinien przegrywać z nimi i teraz. Ambicji na pewno mu nie brakuje i jest niebywale odważny. W związku z tym, typuję agresywnie i liczę, że się na tym nie przejadę.

Typ: koniec drugiej dziesiątki

Wołam: @Zashi, @noriad, @deliver, @Stitch, @wrobel28, @Wilq9911, @barek_malawajder, @VR46, @werdenOo bo ostatni wpis zaplusował
BogdanBonerEgzorcysta - #motogp #moto3
Jeśli jakiś zespół kontraktuje zawodnika, któr...

źródło: comment_1641479584IWdQ48ezKFtK0CRHQx7Nm7.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@BogdanBonerEgzorcysta: To ciekawe. Nie słyszałem nigdy, że ktoś robił takie akcje z kontraktowaniem tak młodych, że nie mogą jeździć. No ale ja mało się interesuje wyścigami. Zapisuję sobie w głowie jego nazwisko. No i muszę powiedzieć, że bardzo fajny kolor motocykla!
  • Odpowiedz
@Zashi dla Quartararo zrobili nawet oddzielny przepis, żeby mógł zadebiutować przed 16 urodzinami jako mistrz juniorów. Ostatnio taką poczekalnie miał mieć Barry Baltus, ale Covid trochę mu w tym aspekcie pomógł. Sergio Garcia opuścił dwie rundy w 2019, bo był za młody, jak ostatnio sprawdzałem. Z Munozem burdel będzie za rok, skoro mają być na torze tylko pełnoletni. Skoro on w rocznikach 04-05 sobie radził, to jaką jesień średniowiecza zafunduje rówieśnikom i
  • Odpowiedz
Kolorek z zeszłego sezonu, ale BOE co roku zmienia sponsora, więc nikt nie wie, czego się spodziewać tym razem. Ostatnio było biało-różowo


@BogdanBonerEgzorcysta: Kurde, szkoda. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zobaczyłem filmik, który wrzuciłeś i bardzo mi się podoba ten fiolet!
  • Odpowiedz