Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja żona kontaktuje się z facetem X, który był jej partnerem seksualnym.

Aktualny status. Prawie 7 lat związku, dwójka dzieci, najmłodsze 6 miesięcy. Żona jeszcze na urlopie. Kredyt na mieszkanie, ale już prawie spłacony.

Skąd wiem, że uprawiała z nim seks? Nigdy nie zostało to powiedziane wprost, ale są takie sytuacje gdzie wystarczy połączyć kropki. Rozmawialiśmy na początku związku o swoich byłych, ale bez szczegółów. Nie wchodząc głębiej w temat, po prostu wiem, że X to jej były partner seksualny, nie chłopak, po prostu tzw. dobry znajomy z wkładką.

Skąd wiem, że się z nim kontaktowała? Pracuję w trybie hybrydowym, część dni w biurze, część zdalnie z mieszkania. Ostatnio mała była niesforna, żona siedzi z nią cały dzień sama. Ja muszę pracować. Miała już dość i postanowiła zabrać dziecko na spacer. Gdy wychodziła porosiła o podanie telefonu. Zauważyłem na ekranie powiadomienie z messangera od Pana X.

Nie wiem co myśleć. Żona ma prawo kontaktować się z starymi znajomymi, ale jako męża po prostu mnie to boli. Czy to normalne uczucie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d57fcd37651b000a906ab0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jako osoba posiadająca w przeszłości partnerów seksualnych powiem, że jakbym z nimi utrzymywała kontakt, to nie byłoby się czego obawiać - po prostu coś nie pykło i nie ma szans na nic więcej w przyszłości.
Jako druga strona medalu nie chciałabym i czułabym się dziwnie jakby mój partner utrzymywał z kimś takim kontakt, ale wychodzę z założenia, że jakby miał mnie zdradzić, to by mnie zdradził i w pokoju obok
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jest to normalne co czujesz obecnie. Nie jesteś z kamienia, a to twoja żona. Pogadaj z nią o tym, obczaj jej reakcje. Jak nic nie będzie ukrywać, ściemniać, czy kręcić, to luz. Tylko znajomi. Skoro umiesz połączyć kropki to wyczujesz jak coś będzie nie tak.
Pamiętaj też aby dbać o żonę, pole trzeba orać regularnie. Inne potrzeby też są ważne. Może kolacja, wyjście na miasto albo spa dla niej.