Wpis z mikrobloga

Serial Glina to nad-serial i proszę nawet z tym nie handlować.
Umęczony życiem, gburowaty, pies.
Miał same wady i tylko jedną zaletę - nigdy się nie skundlił.

TVP od dobrych kilku lat urządza chyba zawody w u*ebywaniu seriali, które im naprawdę wyszły. Z nieco może gorszym, acz wciąż dobrym serialem Prokurator, zrobili dokładnie tak samo.
Oczywiście, nawet nie wątpię, że to po części ingerencja obecnej władzy.

Zostaje tylko się cieszyć, że zagraniczne produkcje odwalają kawał dobrej roboty w naszym kraju - Wataha (wiadomo, że od niej trzeba zacząć :) ), Kruk, Klangor, Belfer, i wiele, wiele, innych. Mam nadzieję, że ta lista będzie się tylko i wyłącznie powiększała.
#tvpis #seriale #film #glina
Misiekkkk - Serial Glina to nad-serial i proszę nawet z tym nie handlować.
Umęczony ...

źródło: comment_16414191763O7xCD09jL0yaSy36ydd6c.jpg

Pobierz
  • 18
@Misiekkkk: dla mnie osobiście też trylogia Oficer (Oficer, Oficerowie i Trzeci Oficer) też jest dobrym serialem z dobrą obsadą :) Szkoda, że teraz tvp nie robi takich seriali, jedyny, który im wyszedł to stulecie winnych, a reszta szkoda gadać
@Misiekkkk: Właśnie też obejrzałem. Żałuje i mi wstyd, że dopiero teraz. #!$%@? to jest sztos. Wataha, Kruk (sezon 1), Belfer. Bardzo dobre. Zgadzam się. Ale #!$%@? Glina to jest półka wyżej. Z seriali kryminalnych (w ogóle), które wg mnie można uznać za lepszy to postawiłbym tylko na True Detective sezon 1. Kilka innych co najwyżej na podobnym poziomie. Radziwiłowicz to jest #!$%@? przeaktor.