Wpis z mikrobloga

Rebelianci z Ałma-Aty mają przynajmniej jedno AKS-74U. Znalazłem też zdjęcia z 3 Glockami i kilkunastoma strzelbami myśliwskimi. To już coś. Dobry początek. Teraz tylko potrzeba właściwej organizacji i determinacji.
Przypominam, w 2011 rebelia anty- Kadafii w Libii zaczęła się od przejęcia Benghazi przez siły które miały do dyspozycji 50 Ak-47 skradzionych z koszar artylerii oraz około 100 strzelb myśliwskich
#kazachstan
Pobierz
źródło: comment_1641417243Jd56ZV9qC56JRauq101Zqr.jpg
  • 10
jak znaleźli RPG na zajętych koszarach policji


@Aryo: Nie wiem czy piszemy o tym samym filmie, ale ja widziałem filmik z ichniego KGB gdzie widać było dwie głowice PG-7W. Natomiast nie widziałem jeszcze żadnej wyrzutni w ich rękach, więc o tym nie napisałem.
No w Kazachstanie jest mniejsza szansa że kraje będą wspierać rebeliantów bombardowaniami


@Kagernak: Fakt. Szanse rebeliantów na zbrojny sukces są minimalne, oceniam że poniżej 5 proc. Ale są. Pamiętaj że ekipa która tam rządzi, robi to chyba od jakiś 60-70 lat. To jest gigantyczna skamielina. Więc zniechęcenie i chęć jakichkolwiek zmian też jest wśród tamtego społeczeństwa duża. Tak przynajmniej sądzę. Teraz więc wszystko zależy od determinacji jednostek i właściwej organizacji. Te