Wpis z mikrobloga

@bartolomis: Bartuś, nie chcę Ci psuć triumfu ale to nie lgbt uważają się za ludzi których prowadzi magiczna bozia która jest absolutnym wzorem moralności, i to nie lgbt tylko księża się uważają za przewodników duchowych. Także to całkowicie normalne że to bardziej szokuje niż gdy pedofilem okazuje się zwykły szary człowiek który przy okazji jest homoseksualny czy tam biseksualny i tak dalej.
  • Odpowiedz
Bartuś, nie chcę Ci psuć triumfu ale to nie lgbt uważają się za ludzi których prowadzi magiczna bozia która jest absolutnym wzorem moralności, i to nie lgbt tylko księża się uważają za przewodników duchowych.


@JamKarzeu2: Mój pedofil jest lepszy od twojego. Co tu za tragedia umysłowa się dzieje.
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: Nie chcę ci psuć humoru, ale tylko zacofani ludzie uważają gości w kieckach za jakichś mentorów, przewodników duchowych, czy jakichś ostatnich obrońców moralności czy innych cnót wszelakich.
  • Odpowiedz
@bartolomis: Bartuś, nie chcę Ci psuć triumfu ale to nie lgbt uważają się za ludzi których prowadzi magiczna bozia która jest absolutnym wzorem moralności, i to nie lgbt tylko księża się uważają za przewodników duchowych. Także to całkowicie normalne że to bardziej szokuje niż gdy pedofilem okazuje się zwykły szary człowiek który przy okazji jest homoseksualny czy tam biseksualny i tak dalej.


@JamKarzeu2: o panie złoty co tu się stało
  • Odpowiedz
Bartuś, nie chcę Ci psuć triumfu ale to nie lgbt uważają się za ludzi których prowadzi magiczna bozia która jest absolutnym wzorem moralności, i to nie lgbt tylko księża się uważają za przewodników duchowych. Także to całkowicie normalne że to bardziej szokuje niż gdy pedofilem okazuje się zwykły szary człowiek który przy okazji jest homoseksualny czy tam biseksualny i tak dalej.


@JamKarzeu2:

XDDDDDDDD

Tararam, mój pedofil jest lepszy niż Twój XD
  • Odpowiedz
tylko zacofani ludzie uważają gości w kieckach za jakichś mentorów, przewodników duchowych, czy jakichś ostatnich obrońców moralności czy innych cnót wszelakich.


@bary94pl: Przy czym nadal tych zacofanych jest zdecydowanie za dużo. Więc warto ich uświadamiać.
  • Odpowiedz
Bartuś, nie chcę Ci psuć triumfu ale to nie lgbt uważają się za ludzi których prowadzi magiczna bozia która jest absolutnym wzorem moralności, i to nie lgbt tylko księża się uważają za przewodników duchowych.


@JamKarzeu2: Czyli w sumie to gejom wolno gwałcić dzieci, bo nigdzie nie mówili, że są idealni i nie będzie takiego szoku, tak? XDDDD

Zresztą, ludzie firmujący się tęczową flagą bardzo często chcą uchodzić za przewodników moralnych w
  • Odpowiedz