Wpis z mikrobloga

#ikea #fotel #pytanie

Siema, w tej Ikei już od miesiąca nie ma żadnego sensownego krzesła typu MARKUS czy JÄRVFJÄLLET dostępnego na zamówienie. Szukam fotela do 800zł typu właśnie markus (siatka z tyłu i żadna skóra na siedzeniu nie wchodzi w grę). Obecnie siedzę na jakimś syfie gamingowym, w którym dawno oparcie przestało działać (mogę się oprzeć tylko w pozycji max leżącej) i się ekoskóra sypie na cały pokój. Podłokietniki jakiekolwiek bo i tak ręce mam na stole cały czas. 194cm 110kg, siedzę po 10h+ dziennie przy kompie. Co innego polecacie? Czy może zaryzykować i kupić markusa z allegro od jakiegoś janusza biznesu?
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kretelos: ja podczas oglądania Markusa na żywo w Ikei w Poznaniu zapytałem panią kiedy można się spodziewać dostawy - ku mojemu zdziwieniu podała od razu z głowy terminy dwóch najbliższych dostaw włącznie z ilościami jakie akurat mają przyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc wtedy już izi zaplanowałem sobie urwanie z pracy na godzinkę. Bo z zamawianiem online nie mam doświadczenia. potem obserwowałem na stronie to krzesła faktycznie
@kretelos W apce Ikea masz spodziewany termin dostawy, a jak już się pojawi na magazynie to dokładna lokalizację i ilość, więc jak masz czas i możliwości to możesz lookać i jak się pojawi to szybko podjechać do sklepu. Tylko z tego co zauważyłem to jak ostatnio rzucili z +-100 sztuk Markusa do jakiegoś sklepu to rozeszło się to w 2-3 godziny
@kretelos: ja mam ten od ok. roku i jak na te pieniądze jestem mega zadowolony. Jak ci nie zależy na podłokietnikach regulowanych na prawo i lewo (mi zależało) i tym wysuwanym podnóżkiem to możesz kupić zwykłą wersję bez plus w nazwie, chyba powinna być tańsza. Grube siedzisko, siatka na oparciu, które jest odchylane, dość ciężkie i przez to stabilne. Jedyne co mi przeszkadza to kiepskie mocowanie zagłówka, który może opaść i