Wpis z mikrobloga

jak ja pragnę tego żeby oni stracili władzę i naprawdę zostali bardzo surowo rozliczeni z tego co zrobili z tym krajem.


@Stannis_I_Baratheon: ja tam doszedłem do smutnego wniosku, że to nic nie da. Jak PiS odejdzie od władzy to może otworzymy szampana, pocieszymy się dzień czy dwa, ale co dalej? Ktoś to wszystko będzie musiał posprzątać i to nie zajmie jednego tygodnia czy dwóch. To jest długie wyciąganie Polski z inflacji,
oni są tak przewidywalni xD

Jeśli coś im wytkniesz, a oni odpowiadają, że za Tuska cośtam, to znaczy że mówisz prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaroty: Najgorsze jest to, że jakimś #!$%@? cudem to działa. Tak jak nie lubię Stonogi tak miał rację w przypadku Polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak PiS odejdzie od władzy to może otworzymy szampana, pocieszymy się dzień czy dwa, ale co dalej? Ktoś to wszystko będzie musiał posprzątać


@ananasowy: Myślę, że w obecnej sytuacji nikt normalny nie marzy o przejęciu władzy. Najlepsza opcja to być drugą lub trzecią siłą w sejmie, brać subwencje, walić populizmy do kamery i nie musieć brać odpowiedzialność za państwo. Opozycja wie, że przejęcie atomowego krateru po PiSie to będzie dramat i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: no i PiS #!$%@? w np. czerwcu. Przyjdzie ekipa która będzie musiała sprzątac, podejmując trudne i niepopularne decyzję. po czterech latach naród snów wybierze PiS bo panie, Kaczyński tyle dol, a ci co było to tylko zabierali.
Myślę, że w obecnej sytuacji nikt normalny nie marzy o przejęciu władzy. Najlepsza opcja to być drugą lub trzecią siłą w sejmie, brać subwencje, walić populizmy do kamery i nie musieć brać odpowiedzialność za państwo. Opozycja wie, że przejęcie atomowego krateru po PiSie to będzie dramat i będzie robić wszystko żeby przegrać. Dla tego kraju już nie ma ratunku. Kto może niech stąd #!$%@?


@wyindywidualizowanyentuzjasta: Sam nie ująłbym tego lepiej. Też
@Kempes: mhm, no no, żeby się nie zdziwiła. Ludzie nie kumają tego, że na elektoracie obecnie rządzących nie robią wrażenia afera mailowa czy pegasusowa, bo dla nich to tak abstrakcyjne pojęcia jak inflacja czy ekonomia. Mail? Pegasus? Paaanie, a na co to komu? Po cooo? I tak #!$%@? do #!$%@?, póki za nasze pieniądze ta rzesza idiotów będzie dalej karmiona socjalem to nic się nie zmieni. Inflacja, #!$%@? w służbie zdrowia