Wpis z mikrobloga

@midnight: gdzie ty byles ostatni rok? Codziennie ktos to wstawia jakby to byla nowosc ale fakt ludzie tak durni ze to dziala #pdk 393939.site kto z Twoich znajomych wskaze poprawnie domene i subdomene w tym URL o zasobie na serwerze i protokole nie wspomne.
  • Odpowiedz
@midnight: haha ( ͡° ͜ʖ ͡°) wywal WU mowie ci lub zablokuj kontakty od "anonkow" na WU i po problemie. Oni na SMS nie pisza raczej w ogole lub prawie w ogole bo maja skrypty popisane do WU. Z rzadka pisza tez przez wiadomosci na OLX ale sa banowani bardzo szybko (konta usuwane). Przez WU moga ciagnac temat do oporu bo jest to poza OLX. Polecam czytac
  • Odpowiedz
@midnight: "Sprzedawca autoryzuje swoją kartą bankową, na którą pieniądze przychodzą w ciągu 3-5 chwil".
Może jednak spróbujesz, nie wygląda wcale tak źle, szkoda Ci kilku chwil, żeby poczekać?
  • Odpowiedz
Codziennie ktos to wstawia jakby to byla nowosc


@marsjanin2012: to mnie szokuje właśnie xD ja wszystkich w rodzinie ostrzegłem, od 2-3 lat non stop się mówi, że jak ktoś pisze przez whatsapp w sprawie sprzedaży na olx to ignorować od pierwszej wiadomości a tutaj typ ogarnął dopiero na końcowym etapie xD
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt już był w ogródku, już witał się z wolkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
W sumie cieszmy się że mu się udało ale zobacz że edukacja bezpieczeństwa i t w Polsce nie istnieje w ogóle się o tym nie mówił za to są lekcje religii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@midnight: Tyle #!$%@?, baner na stronie głównej, kampanie z Maklowiczem, a ludzie dalej się #!$%@? będą nabierać. Ja #!$%@? xD Wystarczy minimum chęci i przeczytanie jak działają przesyłki olx
  • Odpowiedz