Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 19 lat i pojawiły się u mnie problemy z samoidentyfikacją. Jestem mulatem z rodziny polsko-afrykańskiej i ludzie jak mnie poznają to od razu pytają, skąd pochodzi mój ojciec, bo widać po mnie, że nie jest on Polakiem. Problem polega na tym, że byłem wychowywany tylko przez matkę, która w dodatku nigdy nie chce mi nic powiedzieć o ojcu, nawet nie mówi, z jakiego kraju pochodził. Wiem jedynie, że poznali się na studiach, był to jej jedyny chłopak, chodzili ze sobą kilka lat, a potem się rozstali jak mama zaszła w ciążę. Dla mnie jest to ciężka sytuacja, bo chciałbym wiedzieć czy jestem w połowie Etiopczykiem czy może w połowie Kenijczykiem, bo to dla mnie ważne. Poza tym tak jak wspominałem ludzie się często pytają dokładnie o kraj pochodzenia a ja w takich sytuacjach muszę zmyślać, że Senegal albo inne Kongo. Czy są na mirko też inne osoby, których ojciec nie był Polakiem i są w podobnej sytuacji? Fajnie byłoby popisać i wymienić się doświadczeniami. Jakby ktoś się chciał poznać w realu to Warszawiak here jakby co:)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4684c37651b000a905a74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
Zrób test genetyczny to Ci wyjdzie z której części Afryki był ojciec. Albo wybierz jakiś w miarę cywilizowany afrykański kraj z dobrą reputacją i tej wersji się trzymaj.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz że był szamanem w Najrobi i porwał matkę gdy ta oglądała na safari krokodyle. Powiedz że razem żyli w szałasie i pili napar z maku który robili z pawianów bo w Afryce maku nie ma. Powiedz że hotel Rewanda to jego pomysł. A na koniec

  • Odpowiedz
@msuma: tego typu testy genetyczne są gówno warte. To tylko wielki zbior danych dna osób które dobrowolnie się na to zgodziły. Te bazy są potem często udostepniane policji w poszukiwaniach przestępców i głównie do tego służą.
Polecam obejrzeć kilka filmików na yt gdzie ludzie wysyłali swoje dna do różnych laboratoriów i uzyskiwai skrajnie różne wyniki.
  • Odpowiedz
OP: > ja jak bylem mlody to bylem murzynem i gralem w kosza
@comfyStefan: mi do gry w kosza sporo cm brakuje :(

chodzili ze sobą kilka lat i nie powiedział jej z jakiego kraju pochodzi xD

3/10
@Piastan: wiesz, w dużym stopniu mogło to wynikać po prostu z bariery językowej, bo kiedyś ludzie w Polsce tak nie znali angielskiego jak dzisiaj

Zrób test genetyczny to Ci wyjdzie z
  • Odpowiedz
p0lkazgadzimmozgiem: jprdl ewidentny b8 na 100 procent a ci mu odpowiadają poważnie

zaraz po mnie pojedziecie że jestem różowa i bronię naszych jak to mówicie gadzich mózgów, ale błagam jak już te zarzutki piszecie to nie bądźcie tak schematyczni tj. głupia Polka spotkała kogoś o innym kolorze skóry i od razu wpadła a potem udaje świętoszkę :-)

jakby OP dał coś jeszcze o beciaku, spokojnym Mirku p0laku-zakolaku to wtedy już taki
  • Odpowiedz
Przykro: Nie chciałabym ci nic mówić, ale skoro takie są problemy, to twoja matka najprawdopodobniej nie chodziła z ojcem kilka lat tylko zaliczyła wpadkę na erazmusie lub po prostu w klubie, gdyby chodziła z nim kilka lat nie miałbyś pytań. Przykro mi to pisać, ale jesteś zbyt naiwny.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
MeksykańskaŻyrafa: hello miras :)

Jakby ktoś się chciał poznać w realu to Warszawiak here jakby co:)

Ja jestem ze związku Wietnamczyk-Polka i też mieszkam w W-wie. My mieszani mamy grupkę na fb, gdzie organizujemy różne wypady na miasto. Poszukaj i dołącz, bo warto.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz