Wpis z mikrobloga

Cześć!
Szukam w #poznan miejsca, gdzie stacjonarnie kupię klasyczne żyletki do maszynki do golenia. Chciałbym spróbować żyletek innej marki, niż jedyna dostępna w hebe, a nie opłaca mi się kupować w internecie produktu wartego 5zł i płacić 8 za przesyłkę. Wiecie może, gdzie stacjonarnie coś takiego dorwę?
#golenie #zarost
  • 11
@MTGrubas: No właśnie w Rossmanie się nie spotkałem, a sprawdzałem kilka. Chodzi mi o coś porządniejszego niż kioskowe najtańsze. Chcę znaleźć markę i model żyletek, które będą dla mnie najlepsze.
@ranunculus: No właśnie dlatego pytam, bo myślałem, że może u jakichś barberów da radę zaopatrzyć się w coś porządnego. No nic, jeśli przez kilka dni nikt nie będzie mi w stanie odpisać, chyba będę musiał odżałować na przesyłkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Chrzaszczu: To nie kupuje się żyletek za 5 zł tylko więcej. Sam mam zapas pewnie koło 200 różnych żyletek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wyszło mnie jak wkład do jakiegoś gillette z 5 ostrzami, gdzie jedno się stępi i całość do #!$%@?.
@Tami: No ja wiem, ale zanim kupię 200 żyletek, chcę popróbować z różnych firm, różnych modeli żeby znaleźć mi pasujące, a nie utknąć z 200 żyletkami, których nie zużyję do emerytury
@Chrzaszczu: Na allegro czy facetaria kupisz zestawy testowe po 5 żyletek kilku firm. Już 8zł odżałuj bo jak znam życie to znajdziesz może jakiś sklep na drugim końcu poznania i na paliwo więcej wydasz. Sam mieszkam pod Poznaniem ale nie kojarzę bym w Poznaniu czy okolicy gdzieś widział taki typowy sklep. W Rossmanie dostaniesz jakieś Isany, w kiosku może Polsilvery jak się fartnie, a tak to może być ciężko. ( ͡