Wpis z mikrobloga

czy ktoś wie skąd mogę dostać zbroje w 5 rozdziale bo zadanie "nie przejda" zbugowane i z wysłannikiem krolewskim to samo i lorenzo mi nie da awansu i nowej zbroi, ta za 12k odpada bo nie mam tyle hajsu a zbroje mam tą od adelarda jeszcze chyba z 3 rozdziału
#kronikimyrtany
  • 6
  • Odpowiedz
@BeQuickk: Po opuszczeniu gildii możesz u Grifa dostać pancerz nordmarczyka, wystarczy mu składniki przynieść i 1200 zapłacić. Alternatywnie po dołączeniu do wodnego kręgu dostaniesz drugi najlepszy pancerz w grze.
Jeszcze jakbyś wykonał wszystkie misje w Wilczym Leżu to dostałbyś całkiem dobrą zbroję wilczego syna
  • Odpowiedz
@BeQuickk: jak na serio zbugowaly Ci sie az 2 takie duze zadania na tym etapie to bez skrupulow wpakowal bym kody na kase, biegal w zbroi za 12k i udawal ze to to co powinienem miec za free z frakcji
  • Odpowiedz
@BeQuickk: Tak ogolnie to klikasz BMARVINB zeby odaplic tryb kodow, pod F8 mozna latac i sie leczyc, pod K szybko przesuwać w poziomie a pod F2 jest konsola do wpisywania kodow

Tu bedzie pewien zgrzyt bo kod na kase z G2NK nie dziala, ale ktos pisal ze kod na mieszek zlota jak najbardziej

wiec insert ItSe_GoldPocket100 (gothic bedzie sam uzupelnial od pewnego momentu wpisywania komend)
To pojawi mieszek ze zlotem przed
  • Odpowiedz