Wpis z mikrobloga

dzien dobry czy dodzwonilem sie do firmy sarfraja

a ty wiesz slawek ze ja juz biore do d 30cmetrowego?

(czy tam wstaw jakas inna anegdote wójcika o tym co ktos tam zrobil 3 lata temu wstydliwego)

czesc lukasz

(nastepna gejowska anegdota wójcika)

ale ja juz nie pije

no nie wiem czy nie pijesz bo ja przeczesalem caly internet zeby cie przestalkowac i w marcu 24tego 2019 byles pijany i jest filmik o tym

(slychac jakies takie nowaka ebewebewebnegebe itp odglosy swiadczace tylko o tym ze w myslach sobie mowi wyp dzbanie XD )

no tylko tam sie tak nie stresuj, co nie chcesz ze mna rozmawiac (jakas gejowska podryw gadka przez telefon typa dzwoniacego do 2 typa by umowic sie na seks)

(znowu cos gada nowak z pewna taka niesmialoscia)

lukaszu czy moglbys byc w stosunku do mnie bardziej delikatny?

no to ja ci inne pytania zadam: czy stalkowales rodzine olgierdano

(tu juz prawie filkola jeblem bo ciekawe czy aleksis wójcikowa wie ze juz wg jej syna nazywa sie andrzejewska XD juz takie typ ma zaluzje na mozgu ze do dzis sie nazywa olgierdano a nie wójcik xD)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

(jakies smuty pomiedzy nimi o niby jakis stalking rodziny ktora powinna wiedziec i na okraglo dowiadywac jakie dzbanstwa robi wójcik)
po 5 minutach

no drogi lukaszu masz takie piekne oczka i sposob mowienia ale mnie nie oczarujesz

no widzisz slawciu dziekuje (zarumieniony wójcik)

ale wiesz ze to nielegalne nagrywanie mnie

no to sie rozlacz

nowak sie rozlacza

no i widzicie widzowie znow wygrana jakze zacnego olhierdano xD


#kononowicz #patostreamy

mesi blagam chociaz ty nie badz gejem i nie postuj tego u siebie na kanale szanuj sie chlopie XD
r.....e - >dzien dobry czy dodzwonilem sie do firmy sarfraja
a ty wiesz slawek ze ja ...
  • 6
@NPCno123123: no standardowo pukanko biala kielbaska z wody w dupe XD

od teraz jestem na 100% pewny ze to co on kiedys opowiadal o swoich przygodach w bialym ze szedl do baru i sie z ludzmi zaprzyjaznial to to sa wszystko gejowskie historie XD serio posluchaj jak on to mowi XD

pewnie potem jednego z drugim wylomotal w bramie XD