Wpis z mikrobloga

#xiaomi #android
Hej mirki, matka mi płacze, że telefon cicho dzwoni i nie wie, czy ktoś do niej dzwonił.
Redmi note 10s, andek chyba 10. Telefon restartowany, wchodziłem zdalnie - ustawiłem wszystko na maxa, DND nie jest włączony (przynajmniej tak wygląda). Matka nie ogłuchła (chyba) w ciągu 3 dni xD
Coś ponoć grzebała w sylestra, żeby nie dzwonili. Coś mówi o jakimś księżycu i dzwoneczku (pewnie DND i wyciszenie) jak reguluje głośność, ale na zdalnym tego nie widać, bo telefon w dual simie i odcina internety kiedy dzwoni się po GSM, a jak dzwonię po IP to widać tylko symbol mikroofonu na pasku głośności po prawej. Te ikony księżyca mają być szare jak są wyłączone, a jak załączone to (strzelam) np. niebieskie?
Czy są jakieś inne ustawienia głośności poza tymi w ustawieniach dźwięku w settings? Można coś naklikakć, tak by dźwięk dzwonka dochodził nie z głośnika, tylko ze słuchawki (to już mocny strzał w ciemno).
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kry-kry: zawsze możesz w ramach edukacji zrobić "factory reset" - wtedy następnym razem zamiast grzebać sama, to się zapyta :-)

Może dasz jakieś screeny, bo tak to wróżenie, musisz po prostu szukać pracy menu ustawień dzwonka, trybu DND, etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kry-kry: "Można coś naklikakć, tak by dźwięk dzwonka dochodził nie z głośnika, tylko ze słuchawki (to już mocny strzał w ciemno)."

raczej nie, przynajmniej w normalnym sofcie ale to MIUI więc chińska kreatywność nie zna granic
  • Odpowiedz