Wpis z mikrobloga

@polutt u mnie na osiedlu "chronionym" już od kliku miesięcy nasiliły się dorbne kradzieże. Giną katalizatory, koła z zaparkowanych aut, spuszczane jest paliwo z baków, a od kilku dni próby włamania do sklepu osiedliwego, piekarni, salonów kosmetycznych.
@polutt przecież już wróciły, koła znowu zaczęli kraść, radia to już w tych czasach niezbyt opłacalny temat, ale ładne felgi z oponami w dobrej cenie zawsze pójdą
@sipcabej Oj kurde tak. Dawno na zakupach nie byłem, ostatnio raczej żona ogarniała. Dziś mnie naszło, że dam Niemcowi zarobić, niech ma. Wybrałem się do Lidla. Kupiłem w sumie rzeczy na obiad na 3 dni dla 4 osobowej rodziny. Z ekstrawaganckich rzeczy to się na 2 zapalniczki szarpnąłem, bo ostatnio w garażu nie było czym rurek termokurczliwych opalić :) Przy kasie 220 zł. Powiem szczerze, srogo...
@sipcabej: U mnie w pracy kilka osób teoretycznie zyskało na samym polskim ładzie kilka dych miesięcznie, ale PZU podniosło ratę ubezpieczenia, tak że netto na konto otrzymamy mniej niż w poprzednim roku XD Właśnie wróciłem ze sklepu z chlebem, kabanosami, wodą żywiec zdrój, małymi kapsułkami do prania Vizir i jakimś płynem do naczyń i zapłaciłem prawie 50 zł XD
U mnie w pracy kilka osób teoretycznie zyskało na samym polskim ładzie kilka dych miesięcznie, ale PZU podniosło ratę ubezpieczenia, tak że netto na konto otrzymamy mniej niż w poprzednim roku XD Właśnie wróciłem ze sklepu z chlebem, kabanosami, wodą żywiec zdrój, małymi kapsułkami do prania Vizir i jakimś płynem do naczyń i zapłaciłem prawie 50 zł XD


@stanleymorison: Co w tym takiego śmiesznego że jesteś dojezdzany? XD