Wpis z mikrobloga

U przeciętnej rodziny w polsce dzisiaj:
-nowy ład zabiera kilka stów z wypłaty,
-gaz #!$%@?ło w górę,
-w sklepie 50 pln nie ma żadnej wartości żeby jeść jak człowiek,
-strach jechać na stację benzynową,
-rata kredytu urosła kilka stów,
-odłożone pieniądze straciły sporą część swojej wartości.

Miłego dnia.
#bekazpisu
  • 103
  • Odpowiedz
  • 1327
@sipcabej u mnie z dzisiaj:
-Podwyżka wywózki szamba
-Podwyżka prądu
-Niedługo podwyżka ceny za pellet
-Rata rośnie

Dlaczego to pisze zamiast popełniać przestępstwa podatkowe?
  • Odpowiedz
@polutt mi 8 lat temu kołpaki #!$%@? 14cali ze starej polówki, kupilem je w netto za 39zl a i tak, ktos #!$%@?, jak zwierzęta jakieś #!$%@? i to w polsce A niby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@polutt: już wróciły, statystyki wskazują na wzrost kradzieży których pod koniec rządów PO i na początku PIS było widocznie mniej. Przede wszystkim plagą są kradzieże praktycznie na widoku np. na parkingu. W Warszawie, Gdańsku innych dużych miastach kradzieże katów czy felg to codzienność.
  • Odpowiedz
mnie bardziej martwi czy nie wrócą lata 90 w stylu napady, kradzieże radyjek samochodowych, kołpaków/felg etc, okradanie kiosków...


@polutt: W latach 90-tych nie było monitoringu/kamerek samochodowych na każdym kroku, więc raczej mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
  • 4
@sipcabej > dżejson derulo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zenka by puścili albo Marylę hehe ile ona ma już lat? Sprawdź mnie no internecie, pewno starsza on babci, a tak się trzyma i jak ubrana dzisiaj !
  • Odpowiedz
  • 1
@polutt u mnie na osiedlu "chronionym" już od kliku miesięcy nasiliły się dorbne kradzieże. Giną katalizatory, koła z zaparkowanych aut, spuszczane jest paliwo z baków, a od kilku dni próby włamania do sklepu osiedliwego, piekarni, salonów kosmetycznych.
  • Odpowiedz