Wpis z mikrobloga

Lidl zaczyna mnie wkurzać


@taxi20:
Ale co? Rozumiem, że wg ciebie Polak to jasnowłosy niebieskooki biały mężczyzna? Gdzieś to chyba już słyszałem.
Tu nie ma nic zdrożnego. Białych jest więcej, nie ma czarnego z białą kobietą - nie wiem o co ci chodzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@taxi20: jeden biały z niby modną brodą i brzuszkiem, ale takim niby normalnym, jak zdrowy biały, drugi biały już siwy i musiał usiąść, ale w formie, nie, że nie, trzeci od prawej, wątpliwej jakości biały, wygląda raczej jak "arabski Hiszpan", sylwetka szczupła, nie ma brzuszków ani zakola, czyli w typie już p0lki na bank sto procent, czwarty od prawej no po prostu czarny, czyli czarnoskóry, afroamerykanin, nazwijcie se jak chcecie,
  • Odpowiedz
ty z tych poprawmych


@korni007: Z tych normalnych ludzi którzy nie dostają piany z pyska bo w gazetce sklepu jest osoba z danym kolorem skóry. A jak jeden z tych białych to Niemiec albo Ukrainiec? Ola boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Taka sama narracja jak za granicą zaczyna się w PL - czarny/ młody vs biały/ stary. Oczywiście murzyn zadbany a biali zapuszczeni xD. W ogole nie jest to stronnicze, w ogole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taxi20: o nie, rozsierdzony wykopek bo czarnoskóry pokazuje bieliznę, jakie wy macie bagno w głowach to nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić
  • Odpowiedz