Wpis z mikrobloga

Czy ktoś kto ma PS5 z piszczącymi cewkami spotkał się z sytuacją gdzie po czasie problem zniknął? Zastanawiam się bo mam wrażenie, że u mnie dźwięk się trochę zmienił - w sensie dalej jest głośny i przeszkadzający, ale sam dźwięk jest trochę inny. Czy jest szansa, że po czasie te piszczące cewki się "naprawią". Miał ktoś taki przypadek?
#ps5
  • 10
@anon_zwykly: Siedząc w odległości sensownej dla 55 calowego TV i grając na głośnikach jak są spokojniejsze dźwiękowo momenty w grze to słychać. Jeśli gra nie ma głośniejszej i dynamicznej oprawy dźwiękowej to przełączam się na słuchawki bo to jest na tyle niekomfortowe, że jest bez sensu.
@anon_zwykly: ja ze starych konsol miałem Xboxa 360 i pożyczałem Xboxa One tę pierwszą edycję aby ograć RDR2 i ich hałas był dla mnie komfortowy w porównaniu do tego. Wolę głośny wentylator od czegoś takiego. Tak nieprzyjemny dźwięk to nic w porównaniu do może nawet głośnego kręcenia się wentylatora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yeradd: u mnie na początku hałasował wentylator ale się wyrobił. Cewki słychać ale bardziej brzęczenie niż piszczenie. Ostatnio gram w słuchawkach więc trudno powiedzieć czy się coś zmieniło.