Wpis z mikrobloga

Jest o tym znalezisko nawet ale serio #ikea się nie #!$%@? z nowym ładem. Jak ktoś chciał kupić sobie jakieś tanie #meble to mam złą informacje. Porównałem sobie ceny artykułów które Kupowałem sam nie tak dawno. Średnio 30-50% więcej.
No ten regał kupiłem za 399, dziś już 499.
Obsramy się w tym roku i kolejnych na rzadko. Dobrze wczoraj mówiłem, że nie ma co się cieszyć i świętować Happy New Year bo dobrze to już było.
Pobierz
źródło: comment_1641074670FVOMWgDdhfanObrhrsPZYa.jpg
  • 11
@stanley88: ale rządy od 30 lat się nie zmieniają i co raz bardziej zaciskają pętle na szyjach Polaków. Co się stało z grafenem? Kto pozwolił go "wyprzedac"? Dlaczego nie mozemy wydobywac minerałów ze swoich kopalń, tylko robia to inne kraje np. Kanada ktora to wydobywa dla siebie?
@pomywacz: Jesteś pisowcem czy chcesz pogadać o polityce światowej. Bo nie wiem na czym się skupić. Mój post ma na celu uświadamiać jeszcze nieświadomych i tych którzy myślą, że ich to nie dotyczy, że ida ciężkie czasy i w poprzednich latach sytuacja była może nie odwrotna, ale na pewno mniej dotkliwa dla naszych portfeli. Klasa robotnicza i niższa średnia może powoli zapominać o nowych iphoneach, wczasach za granicą i nowych domach
@pomywacz: Hmmm…. Może nic. Ogółu już nic, jednostki mogą działać. Więcej pracować, kombinować, wyjechać, oszczędzać, gospodarować, obniżać poziom życia, płakać. Co kto woli. Wybierz sobie jedno
@stanley88: rozmowa z tobą jej bez sensu, widać, że jesteś wyborcą PEŁO, 10 mln idiotow... mysle, ze z 35 mln idiotow by sie znalazlo ktorzy mysla, ze ktos z politykow kiedys do nich reke wyciagnie