Wpis z mikrobloga

W moim banku wykonywałem wiele przelewów między giełdą krypto a rorem i nigdy nie było żadnych problemów. Niedawno członek rodziny, który ma konto aliorze postanowił zacząć skupować sobie bitcoina i cyk pierwszy przelew na giełdę i już blokada xD Oczywiście od razu telefon na infolinię, udało się odblokować konto i babeczka coś tam mówiła o świadomości ryzyka oraz samodzielnej decyzyjności. Osoba wolałaby uniknąć zmiany banku, więc chciałbym spytać czy ktoś z Was miał taki problem i czy bank po jednym takim incydencie odpuścił czy też dalej blokował przelewy zarówno wychodzące jak i przychodzące z giełdy krypto?
#kryptowaluty #bitcoin #aliorbank
  • 14
@DelPierdo: W sumie obecnie kręcę się wokół jednej karcianki opartej o krypto i NFT. 2 lata temu wsadziłem w nią około 2k zł, a że prowadzi ją dosyć ogarnięty zespół oraz zdobyła ogromną popularność, to odwdzięczyła się kokosami w tym roku. W lipcu wprowadzili nowy token, i z racji kapitału, który w niej posiadam dostaje dropy po 50-60 dolarów dziennie ( przy obecnym, niskim kursie) i będę dostawał mniej więcej tyle
@DelPierdo: 2k dało taki zwrot. Potem już tylko reinwestowanie zysków. Gra wyszła w 2018 roku. Ja się załadowałem w sierpniu 2019 roku, wiec powiedzmy, że była jako tako sprawdzona jako projekt.
Dowiedziałem się o niej z jakiegoś forum o zarabianiu kasy w sieci i stwierdziłem, że czemu nie spróbować. Wejście w nią w tej chwili już takie opłacalne by nie było.