Wpis z mikrobloga

Chcę kupić słuchawki bezprzewodowe typu pchełki. Do 300 zł, zależy mi przede wszystkim na "solidności" - dobra jakość dźwięku, brak przerwania połączenia z telefonem, dość długi czas pracy na baterii itd... Nie potrzebuję żadnego ładowania indukcyjnego i innych bajerów. Narazie w oko wpadły mi Xiaomi Redmi Buds 3 pro, można je dorwać za 220 zł. Czy znajde coś co lepiej pasuje do moich kryteriów w podobnej cenie? #pytanie #pytaniedoeksperta #elektronika #technologia
Oake - Chcę kupić słuchawki bezprzewodowe typu pchełki. Do 300 zł, zależy mi przede w...

źródło: comment_1641064525mOKJd2d70GiGGxxMJIJhgX.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oake: Za 230zł są Jabre Elite 65T, które według opisu są nowe i nie rozpakowane. Jakbym miał jakieś brać na twoim miejscu, to właśnie te bym kupił.
@ByloSobieZycie: kupiłem, fajne. Bardzo mi się design podoba, chociaż w uszach już tak spoko nie wyglądają. Bateria mega długo trzyma, super wygłuszenie. Ale jakość dźwięku nie odbiega jakoś bardzo od realme za 120 zł co kolega kupił.
@Oake: no do mnie wczoraj dotarły właśnie bo się wcześniej zastanawiałem czy kupować. Trochę się zawiodłem na tym anc bo nigdy tego nie miałem i liczyłem na coś lepszego ale słuchawki się fajne wydają kupiłem za 140 z Amazona