Wpis z mikrobloga

Szukam sobie nowego zestawu słuchawkowego bo mój Logitech G930 zaczyna się sypać. Zależy mi na słuchawkach bezprzewodowych, wokółusznych o zamkniętej konstrukcji, dobrym dźwięku z wyraźnym basem i możliwością używania słuchawek w czasie ładowania (bo podobno nie wszystkie słuchawki mają taką opcję). Atutem będzie odpinany mikrofon, wsparcie dla jakiegoś systemu dźwięku przestrzennego, słuchawki nie muszą mieć żadnego rgb. Porozglądałem się trochę i znalazłem parę interesujących pozycji:

ROCCAT SŁUCHAWKI GAMINGOWE NAUSZNE SYN PRO AIR
JBL Quantum 600 słuchawki gamingowe 2,4GHz
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE ASTRO A20 5Ghz EQ PC XBOX
Słuchawki HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless
Słuchawki Logitech G733 Lightspeed bezprzewodowe
Logitech G533
HyperX Cloud II Wireless
HyperX Cloud MIX (biało-różowy)
Razer BlackShark V2 Pro
Logitech G PRO X Lightspeed
SteelSeries Arctis 7 (czarny)
Corsair VOID ELITE SURROUND Premium Gaming Headset with 7.1 Surround Sound CA-9011205-EU (carbon)
Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS SE High-Fidelity Gaming Headset CA-9011180-EU (gunmetal)

Budżet to 600zł choć jestem w stanie zapłacić trochę więcej jeśli przekłada się to na wyższą jakość. Jeśli ktoś z was używa którychkolwiek z tych słuchawek, lub posiada inne i chciałby podzielić się wrażeniami to ja chętnie poczytam.

#kiciochpyta #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
@Rise123: Nie polecam, zarówno pod względem jakości brzmienia jak i mikrofonu są gorsze od moich dotychczasowych Logitechów G930. Testowałem też Corsair HS70 ale te też nie spełniły moich oczekiwań. Ostatecznie kupiłem Logitechy G935 i jestem z nich zadowolony.
  • Odpowiedz