Wpis z mikrobloga

  • 3
@tellet nie trzeba, w Gdańsku na przykład w ciągu w-z jest tak że lecisz spokojnie 100 przepisowo, potem przez ułamek sekundy jest 50 bo skrzyżowanie a potem 80 zaraz za skrzyżowaniem, skrzyżowanie z ruchem kierowanym i praktycznie nikt tam nie zwalnia do 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fiman: wyobraź sobie że nie tylko w centrum masz ograniczenia do 50 xD ja dostałem kiedyś mandat bo na drodze na której jest 80 nie zwolniłem do 30 z powodu rementu drogi. Dodam że żadnych budowlańców nie było była gotowa droga i brakowało tylko pasów których nie malowali od dobrych kilku tygodni
  • Odpowiedz
@pjoooter No i powiedzcie mi, nadal uważacie ze taka kara za z-----------e 121 w zabudowanym to "opresja"? Czy "to na równo jeden z tych sztucznych zabudowanych" albo "na pewno zaczaił się w krzakach".
Pisalem już - jak ktoś się zagapi o 10-20 km/h to kary są relatywnie małe. Ale jak ktoś zadupca >100 w zabudowanym to sobie zasłużył.
  • Odpowiedz
@Gacek_: i co z tego wynika? Że jednak czasem moża z---------ć jeżeli robi się to z głową? #z------------------a?
Skoro wiedziałeś że od kilku tygodni brakuje tylko pasów i tamuje to ruch na odcinku próbowałeś to zgłaszać gdzieś? Czy poprotu uznałeś że wiesz lepiej i tu można z---------ć z głową?
  • Odpowiedz
Pytanie - co jeśli podpisze się na mandacie np. Britney Spears? Jak udowodnią ze to ja? Mogę podpisać lewa ręka żeby zmylić grafologię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fiman: z---------ć? Jeśli dla ciebie 80 na drodze która ma domyślnie 80 to z-----------e to chyba czas zmienić Fiata Punto na coś lepszego
  • Odpowiedz