Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś rozjaśnić jak działa to EaPlay?
Chodzi o to, że mam wykupiony miesiąc za 15zł. Pobrałem sobie kilka NFSów i żadnego z nich nie mogę teraz kupić na własność, to samo jest z Gridem, ale np. taki NFS Hot Pursuit mimo że mam pobranego to mam opcję jego zakupu.

Podobna sytyacja jest z It takes Two w którym opcji kupna nie mam, ale w The Way Out mimo, że też pobrany i zainstalowany to ta opcja jest.

WTF?

Jest jakiś sens w tym którego ja nie dostrzegam?

#ps5 #ps4
Pobierz Z.....r - Mógłby ktoś rozjaśnić jak działa to EaPlay?
Chodzi o to, że mam wykupiony ...
źródło: comment_1641039234PiStdYtmax5kjkvoG2JXKa.jpg
  • 14
@Zielony_Ogr: Jeśli dobrze się orientuję to wcześniej było jeszcze gorzej, bo gier tych nie można było zakupić ani odebrać z PS+ po zakończeniu subskrypcji i jedynym sposobem żeby w nie ponownie zagrać było jej odnowienie. Teraz powinno być możliwe zakupienie gry gdy skończy ci się miesiąc w EA Play.
@Zielony_Ogr: Niestety to jest wina Sony, które ma słabo ogarnięty temat licencji w swoim sklepie, a konkretnie jak mogą istnieć różne licencje dla zakupionej cyfrowej wersji oraz np. dla gier z abonamentów PS+ czy EA Play. Temat PS+ też ogarniali przez kilka lat i dopiero od niedawna można kupować gry z Plusa, które wcześniej się odebrało.
@redemptor: No sklep Sony to też niezły burdel, żeby się połapać w tych wszystkich wersjach deluxe, ultimate, directors'cut, a żeby nie było za łatwo, to jeszcze są wersje na ps4 i ps5.

I teraz przeszukuj internet która wersja to ta najlepsza wersja, a największym hitem jest i tak dla mnie remaster pająka na ps5 którego można kupić tylko i wyłącznie gdy mamy Moralesa (°°