Wpis z mikrobloga

Chłop wrócił z roboty. Mam 23 lata, za rok o tej samej porze albo będe żył jak normalny człowiek albo zakończę swoją egzystencję. To ważny rok, depresja weszła na najwyższy poziom, spotkałem pewną osobę na której mi zależy i zależało (8 lat minęło odkąd ją poznałem jbc) i moje życie legło w gruzach. Albo zrobię to co trzeba i zacznę żyć albo zakończę egzystencję z honorem i godnością. Życzę wam Panowie żebyście mogli opuścić ten tag i zacząć żyć, żebyście usłyszeli to magiczne "wypad z tagu oski". Wtedy będziecie wiedzieli, że wygraliście. A ta wygrana będzie smakować tak dobrze, że żaden normik nie poczuje tego smaku w swoim nędznym życiu npca. Kocham was Panowie i niezależnie od tego co się ze mną stanie wiedzcie, że byliście ważną częścią mojego życia (choć lepszym określeniem byłaby wegetacja).
#przegryw
  • 16
@WerwoIf: Chcę powalczyć, nigdy nie odejdę bo za dużo to miejsce dla mnie znaczy. Jeśli mi się nie uda to an hero będzie jedyną opcją żeby umrzeć z godnością i tylko tak opuszczę to miejsce. A opuszczanie w poście to tak w przenośni dałem, bo prawda jest taka że psychike mamy już zrytą do końca życia. Może jakoś da się z tego pozornie wyjść ale zdrowi to my już nigdy nie
@WerwoIf na początku pojde chyba do szpitala zeby mi sprobowali jakoś pomóc załagodzić obecny stan. Ogarnąć studia i jak długo moge przedłużać napisanie pracy. 7 lutego mam spotkanie z chirurgiem plastycznym w sprawie rhinoplastyki. Mam nadzieję ze uda sie to zrobić w tym roku, rodzice mi maja pomóc. W sumie moi starzy okazują sie byc ludzmi i jakoś zaczęli zywic do mnie empatię, szkoda ze tak późno. Iść do dermatologa i na
@WerwoIf: Ma chłopaka to podstawa. Poza tym jestem dla niej not enough, dla każdego jestem not enough. Wyjscie do pracy, jakikolwiek kontakt z ludzmi to dla mnie koszmar i ciągłe anxiety. Caly czas intensywnie myślę o tym, że ktoś uwaza mnie za nieatrakcyjnego, wydaje mi sie (albo i nie, tego to nie wiem w tym problem) ze ludzie sie smieja z mojego wygladu. Ogolnie to mam 23 lata i nie czuje
@WerwoIf: Jeszcze się zapytam, możesz mi poradzić na privie jakie ćwiczenia wykonywać na poszczególne partie? Ogólnie ważę w tym momencie 49 kg wiec musiałbym chyba nabrać masy ale zależy mi na tym zeby pod koniec roku moja sylwetka wyglądała jak sylwetka człowieka, nie wieszaka. Akurat siłownia w wojewódzkim jest w miare affordable, a jesli nie siłownia to ojciec ma coś w domu to moze sie nada.