Wpis z mikrobloga

17 grudnia poprosiłem Kancelarię Sejmu o udostępnienie skanu dokumentu zawiadamiającego o zwołaniu posiedzenia Komisji Kultury i Środków Przekazu w dniu 17.12.2021 r. Komisja ta została w trybie ekspresowym zwołana by z zamrażarki wyciągnąć ustawę lexTVN. Otrzymałem odpowiedź o następującej treści wraz z załącznikiem.

Szanowny Panie

W odpowiedzi na Pana wniosek z dnia 17 grudnia 2021 r. o udostępnienie informacji publicznej, Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu informuje, że podstawową formą doręczenia zawiadomienia o posiedzeniu komisji sejmowych jest przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej na oficjalny adres sejmowy posła.

W związku z powyższym, w załączeniu przekazujemy zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Kultury i Środków Przekazu zwołanym na dzień 17 grudnia 2021 r., które zostało przesłane posłom-członkom Komisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.


@Watchdog_Polska
#informacjapubliczna
wizard3 - 17 grudnia poprosiłem Kancelarię Sejmu o udostępnienie skanu dokumentu zawi...

źródło: comment_1640889511uZBVlQvXAtxq6mx5Tufs0a.jpg

Pobierz
  • 9
@Watchdog_Polska: @Pathfinder007: Dostałem dzisiaj odpowiedź na nowe zapytanie

Szanowny Panie

W odpowiedzi na Pana wniosek z dnia 1 stycznia 2022 r. o udostępnienie informacji publicznej Biuro Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu informuje, co następuje.

Zgodnie z §2 uchwały nr 20 Prezydium Sejmu z dnia 3 sierpnia 2010 r. w sprawie zasad i trybu zawiadamiania członków komisji sejmowych o posiedzeniach komisji podstawową forma doręczenia zawiadomienia jest przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej