Wpis z mikrobloga

W sumie zabawne u szurów jest to, że tak kurczowo trzymają się starych danych naukowych, że szczepionka (jedno, czy dwudawkowa) będzie działać całe życie. Teraz tryumfalnie głoszą, że 'hehe booster co 2 miesiące haha my foliarze mieliśmy rację '

Cóż, owszem teraz podejście środowiska naukowego do szczepionki jest inne niż rok temu. Ale rok temu były inne dane, a teraz są inne dane. I na podstawie obecnych danych są wyznaczane procedury. Ja wiem, że konserwatyzm jest zamknięty na aktualizację wiedzy naukowej, no ale szanujmy się chociaż trochę.

Idąć tym tropem to szury, antyszczepy i inni powinni mieć na swoich komputerach tylko 512KB RAM-u, bo kiedyś Bill Gates powiedział, że tyle wystarczy przeciętnemu uzytkownikowi. A jakoś nie słyszę bólu ich dupy, że teraz muszą tej pamięci mieć po 8 lub 16 GB. I, że to spisek i ograniczanie wolności.

niestety, tak działa świat i postep technologiczny, że czasem podejście do danej kwestii dośc radykalnie się zmienia.

Jak widac szury tego nie pojmują tylko biorą wszystko na chłopski rozum.

#neuropa #bekazprawakow #szury
  • 62
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Jak w ciągu roku tak się zmieniło im to o czym to świadczy? Że rok temu mieli gówniane pojęcie o tym czym chcą szprycować ludzi i rozpoczęli eksperyment na żywym organizmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak ten postęp #!$%@?, że za 5 lat powiedzą - no nikt nie mówił przecież 5 lat temu, że skutkiem długofalowym będzie nowotwór ale przecież mogliście przez te 5 lat dobrowolnie
  • Odpowiedz
"Postawa konserwatywna dąży do zachowania i rozwinięcia tego, co w minionym czasie zostało dobrze wytworzone. Konserwatyzm- rodzi postęp, bo jednoczy dorobek przeszłości, uwolniony od wynaturzeń cywilizacyjnych, z dążnościami współczesności. Konserwatyzm jest więc podwaliną nowoczesności."


@derek_se: łooooo curva

Tak sobie wmawiaj. Konserwatyzm obecnie to niepodcieranie dupy po sraniu i żadne definicje tego nie zmienią
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: zabawne jest, że badania które mówiły, że " szczepienie chroni na całe życie ", że "99 % skuteczności przed zakażeniem" sprzed roku jest starym badaniem. Jak były podnoszone głosy że koronawirosow prawdopodobnie nie da się wyeliminować poprzez szczepienia- daj spokój nauka idzie do przodu, rozwój medycyny nam na to pozwoli. I co? I gunwo można mieć ponad 80 procent zaszczepionych, rekordy zakażeń i lokdałny.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator Szanuję za próby odkrywania metodologii naukowej!
To co mówią dzisiejsze badania może, ale nie musi, być zdezaktualizowane za pól roku.
To normalne kiedy badamy nowy preparat od krótkiego czasu. Po to są wieloletnie badania kliniczne.
Zmuszanie ludzi do udziału w eksperymencie jest po prostu złe, bo z definicji nie wiemy co będzie dalej.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator czyli przyznajesz że wcześniej na podstawie fałszywych danych wysnuwano fałszywe wnioski i uważasz że to jest w porządku? xD skąd wiesz że obecne dane i "podejscie" jest prawidłowe? to ma być nauka? jak czegoś dokładnie nie zbadali i nie mają pewności jak coś działa to niech nie gadają bzdur żeby potem nie musieć zmieniać zadania co 5 minut.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że konserwatyzm jest zamknięty na aktualizację wiedzy naukowej, no ale szanujmy się chociaż trochę.


@PrzeKomentator: nie ten kraj, nie ta widownia. Tutaj ludziom nie przemówisz do rozumu, bo w tym kraju nadal się żyje z przeświadczeniem "synek 30 lat temu tak było to mnie słuchaj" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie przez ostatnie 10 lat doświadczyli rewolucji w dziedzinie IT, komputerów, telefonów, #!$%@? samochody se wystrzeliwują
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

Tak sobie wmawiaj. Konserwatyzm obecnie to niepodcieranie dupy po sraniu i żadne definicje tego nie zmienią.


Wg badań, podobno lepiej dupę umyć, niż podcierać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Myślę, że ludzi, którzy się nie szczepili nie przekona Twój sposób argumentowania.. Co jeśli Ci sami naukowcy na podstawie nowych danych za rok powiedzą, że szczepienia powodują zwiększone ryzyko zawałów serca wśród ludzi 15-30lat o 40%, więc zwiększenie śmiertelności o 2% (gdybuję sobie) podczas gdy covid19 będzie miał śmiertelność na znacznie niższym poziomie?
Wielu ludzi nie ma nic do szczepień o których wszystko(a przynajmniej większość) wiemy. Natomiast mają (wg mnie
  • Odpowiedz
Nikt tym nie koordynuje.


@1349: Zakładając że w każdym rządzie w spisku bierze udział 50 najważniejszych osób i że w spisek bawi się powiedzmy 100 krajów to nam daje 5 tysięcy ludzi którymi nikt nie koordynuje a jakoś udaje im się wdrożyć globalny mechanizm opresji. Niesamowity przykład prężnie działającej turkusowej organizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mrs_Finch: A wiesz że covid jest tak samo nowy jak szczepienia i też nie jest przebadany? Przykładowo wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak wpływa na płodność a z badań wynika że jakiś wpływ ma na mężczyzn. Za kilka lat może się okazać że spadek urodzin na świecie to nie jest kwestia tego że ludzie nie decydują się na dzieci w niepewnych czasach tylko covid wysterylizował część populacji.
  • Odpowiedz
I co? I gunwo można mieć ponad 80 procent zaszczepionych, rekordy zakażeń i lokdałny.


@michal_0107: Polska nie jest zaszczepiona w takim stopniu jak UK i tam zarażeń więcej. Taki mały gówniany szczegół: u nas 10 razy więcej zgonów.

Hurr durr rekordy zakażeń i lokdałny.

A rekordy trupów u nas. Brawo debile!
  • Odpowiedz