Wpis z mikrobloga

Miałem teleporade przez czat na Medicover, mam katar, nic poza tym I chciałem krople do nosa konkretne które mi pomagają. Zamiast kropli pani Doktor chciała wystawić mi skierowanie na test na covid (°°
Czy tak teraz leczenie wygląda? Za co oni kasę biorą? Za wystawienie skierowań na test? Nie podałem adresu ani numeru telefonu, napisałem ze nie zgadzam się na skierowanie bo prócz kataru nic mi nie jest i podziękowałem za rozmowę. Dostanę kwarantanne?
  • 13
@jtomek1: powinieneś dostać skierowanie, ktore z automatu do otrzymania negatywa jest rownoznaczne z kwarantanna.
O skierowaniu decyduje lekarz, a nie Twoje widzimisię.
A jak jest w twoim przypadku to nie wiem, skoro rozmawiałeś z lekarzem przez telefon to pesel i numer telefonu powinni miec i final. ¯\_(ツ)_/¯
@Azunoth spoko, tylko teraz nawet jak mnie ręka zacznie bolec to pierwszy punkt leczenia u lekarza to test na covid. Pytanie jak sprawdzic czy skierowanie zostało wystawione?
@jtomek1: co z tego że nie podałeś adresu skoro pisałeś jako zalogowany użytkownik medicoveru i mają wszystkie dane xd ale olałbym test i tyle, kto Ci sprawdzi że nie wykonałeś skierowania
@jtomek1: nie słyszałem o tym, żeby coś groziło za niezrobienie testu xD ale niech inni się wypowoedzą

Ale w sumie kolega z pierwszego postu ma rację. W momencie otrzymania skierowania na testu masz z automatu kwarantannę i dopiero Ci ją zdejmą jak będziesz miał negatywny wynik.
@jtomek1: Ja w LX dostałem rok temu skierowanie na test na COVID bo miałem problemy z gardłem, ale olałem to ciepłym moczem. Poszedłem do apteki kupić sobie leki i wyzdrowiałem - test nie był potrzebny, a jak go nie zrobisz to nikt Ci jajek nie urwie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: