Wpis z mikrobloga

Teraz dopiero zauważyłem że po zmontowaniu klipów w gównianym programie a potem wrzuceniu tego na YT wygląda to mega słabo :/
  • Odpowiedz
@Lesrley: no tak ale myślałem, że chodzi Ci o grę Matrix na tym silniku, to fakt fajnie aby wyszła w tym świecie i z tymi możliwościami ale pewnie na UE5 wyjdzie masa takich gier z otwartym światem
  • Odpowiedz
@astri: Gdyby to miało być tylko demo to ten początek w którym strzelamy do agentów nie miałbym sensu, stworzono masę animacji, model strzelania, system zniszczeń pod produkcje gry. Myślę że prędzej czy później wykorzystają to do stworzenia gry. Jest jakieś oficjalne info że nie powstanie na tym demie Matrix?
  • Odpowiedz
Gdyby to miało być tylko demo to ten początek w którym strzelamy do agentów nie miałbym sensu, stworzono masę animacji, model strzelania, system zniszczeń pod produkcje


@Lesrley: tutaj też się napracowali. Zrobili jakieś tam animację, prostą logikę itd. ale nikt się nie łudzi, że wyjdzie taka gra.
PieceOfShit - > Gdyby to miało być tylko demo to ten początek w którym strzelamy do a...
  • Odpowiedz