Wpis z mikrobloga

Od kiedy zaszczepiłem się trzecią dawką bardzo szybko się męczę. Chodzenie i równoczesne rozmawianie przez telefon powoduje u mnie zadyszkę. Podobnie zresztą jak inne niewymagające wysiłku czynności, np. ubieranie się. Coś chyba nie pykło z tym moim szczepieniem albo mam covid :) #koronawirus #szczepienia
  • 7
  • Odpowiedz
@Wassimir: moj kolega ma tak po 2 dawkach. Jak chodzi a bardzo duzo chodzi to jest ok ale jak zacznie biec to po chwili czuje jakby mu wrecz slon stanal na klatce i nie moze oddechu wziac i musi stanac i dochodzic do siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@corryand bieg? Paaaaanie toż to samobójstwo. Nie wiem serio czy nie zgłosić się do lekarza. Nawet jak siedzę to czuje ze wykonuje wysiłek fizyczny. Ewidentnie coś jest nie tak. Trzacia dawkę przyjąłem ponad tydzień temu.
  • Odpowiedz
@Wassimir: zglos. Niech zrobia Ci przeswietlenie pluc i pojdz na EKG i usg serca niech tam obejrza wszystko. Moze sie okazac ze nic tam nie widac. Moj inny kolega czul po przebytym covidzie tez kulke jakvy w mostku ktora go bolala i porobil wszystkie badania nic nie bylo widac a on cierpial i stwierdzili zr to pocovidowe i nic nie sa w stanie na to pomoc xD nie wiem dla mnie
  • Odpowiedz