Wpis z mikrobloga

  • 0
@Fury_Warrior: napisalem sobie troche tooli ktore ulatwiaja mi decyzje. w szczegolnosci agreguje sobie na jednej stronie wszystkie moje pozycje z parametrami ktore mnie interesuja. na xtb ciezko miec taka informacje jak potrzebuje. oprocz tego co godzine zbiera mi wkresy dzienne wszystkich akcji .US z xtb. na tej podstawie jak chce cos kupic to lokalnie przeglada mi pare tysiecy wykresow w ciagu kilku sekund i wybiera te ktore spelniaja moje parametry (np
  • Odpowiedz
@olaff666: hey, szukalem darmowego api do polskich/europejskich indeksow i w sumie XTB jako jedyne to oferuje (za darmo) tez chce napisac narzedzie ktore bedzie mi analizowalo indeksy ktore mnie interesuja i dawalo sygnaly. Celuje w zupelnie cos podobnego co Ty, czyli zebym nie musial codziennie sledzic indeksow ale zeby mnie poinformowalo kiedy np spadnie do okreslonego poziomu bo wtedy mozliwe ze bede chcial wejsc w rynek.

Wiec zaczynam sie bawic z
  • Odpowiedz
  • 1
@Fury_Warrior: ja nie siedze we frontendzie, wiec wyklepalem sobie tylko w pythonie klienta ktory uzywa libki XTBApi. nie wiem czy ona obsluguje websockety, ja z nich nie korzystalem... wiem ze ws pozwalaja na biezaco czytac zmiany, no ale ja nie potrzebuje az tak szybko informacji bo botow nie pisze. ale na pewno oszczedza to sporo czasu i mozna sobie przeczesac. zauwqazylem ze mozna pobierac dane nawet z konta demo dluzej niz
  • Odpowiedz