Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@andrzejek1989: u mnie też, Pepsi co prawda dalej jest ale laysy u mnie faktycznie zniknęły. Coś tam było że biedronka należy do jakiejś unii sklepów które wytoczyły jakiś proces pepsiCo w sprawie zawyżonych cen czy coś, może to jest powód
  • Odpowiedz
i tym pieknym sposobem oduczyli mnie jedzenia chipsow;) bo jadlem tylko lays, a przyzwyczajony do sporo nizszej ceny w biedro np wzgledem intermarche 4vs6,5PLN to skoro w biedro nie ma to od miesiaca nie zjadlem nawet jednego i juz mi ich nie brakuje;)

Czasami takie korporacyjne wojenki maja swoje pozytywne skutki

A kto szuka szczegolowego opisu skad cala ta sytuacja:
https://spidersweb.pl/bizblog/ze-sklepow-znika-nutella-i-pepsi/
  • Odpowiedz
@infi:
Przecież tutaj to akurat cała sytuacja jest pozytywna dla każdego konsumenta, nawet tego, który je Laysy i pije Pepsi.
Pepsico chce przerzucić cały wzrost kosztów na ceny produktów, bo inflacja ( kto wie czy nawet przy okazji marży nie podwyższą, bo przecież zaraz znowu będzie trzeba ceny podwyższać jak to dalej tak będzie zapierdzielać), a Biedronka stara się, żeby konsument nie płacił tak dużo, bo wie, że obroty mogą spaść,
  • Odpowiedz
@ZielonZiel: Wycofane wszędzie, miałęm ostatnio okazję odwiedzić z 5 różnych biedronek. Nie dziwie się Jeronimo, mają swoje standardy a ostatnio Lay'sy kosztowały 6zł gdzie Crunchips kosztują 4.50.
  • Odpowiedz